NOWY SPOSÓB POMOCY FIŃSKIM SKOCZKOM NARCIARSKIM ORAZ KOMBINATOROM NORWESKIM.

NOWY SPOSÓB POMOCY FIŃSKIM SKOCZKOM NARCIARSKIM ORAZ KOMBINATOROM NORWESKIM.

fiński zw narciarski - NOWY SPOSÓB POMOCY FIŃSKIM SKOCZKOM NARCIARSKIM ORAZ KOMBINATOROM NORWESKIM.Skoki narciarskie oraz kombinacja norweska w Finlandii przeżywają poważny kryzys. Brakuje sprzętu, brakuje sponsorów, a reprezentację trapią kontuzje oraz brak formy. Nie jest to komfortowa sytuacja w kraju w którym przecież skoki od zawsze były zimowym sportem narodowym. Władze fińskich związków sportów zimowych wpadły na pomysł zwiększenia sumy jaką mogłyby przeznaczyć na rozwój zimowych dyscyplin. Po nakręceniu filmu pojawiło się następne przedsięwzięcie.

Pomysłem jest wprowadzenie sklepu internetowego w którym kibice mogą zakupić różnego rodzaju gadżety związane z narciarstwem. Tym samym każdy może przyczynić się do poprawy stanu fińskich skoków! Możesz również i Ty, drogi czytelniku. 

Specjalnie została stworzona strona internetowa z której kibice bądź też potencjalni sponsorzy mogą się dowiedzieć o sytuacji w fińskim sporcie zimowym. Wystarczy odwiedzić tą STRONĘ.

Został też otworzony sklep internetowy, w którym można zakupić między innymi koszulki treningowe fińskich skoczków i kombinatorów, czapki, rękawiczki, plecaki, szaliki czy figurkę przedstawiającą skoczka. ADRES SKLEPU INTERNETOWEGO. Wszystkie te gadżety są na pewno dobrym prezentem jaki można zakupić fanowi skoków na zbliżającą się Gwiazdkę.

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży przedmiotów zostanie przeznaczony na wsparcie i rozwój fińskich skoków narciarskich oraz kombinacji norweskiej.

Więcej na www.finnjumping.fi.

Źródło: finnjumping.fi

Podziel się:

Dodaj komentarz