You are currently viewing MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKOKÓW NARCIARSKICH „MIKOŁAJ w GOLESZOWIE” – WYNIKI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKOKÓW NARCIARSKICH „MIKOŁAJ w GOLESZOWIE” – WYNIKI

goleszw - MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKOKÓW NARCIARSKICH "MIKOŁAJ w GOLESZOWIE" - WYNIKI

Wczoraj na skoczniach K-17 i K-30 Pod Grabową odbył się Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży „Mikołaj w Goleszowie”. Skoczkinie i skoczkowie rywalizowali w ośmiu kategoriach, w tym kategorii open i żeńskiej. Wygrywali: Anna Twardosz, Lukáš Kantor, Robert Szymeczek, Łukasz Stawowy, Patryk Hutyra, Bartłomiej Klimowski, Robert Ryś oraz Mateusz Chraścina.

 

Oto podia zawodów poszczególnych kategorii:

  • kategoria dziewcząt (K-17):

 

zawodniczka (klub)

kraj 

skok I

skok II

punkty

1.

Anna Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice)

POL

17,5 m

17,5 m

222.7

2.

Kinga Rajda (SS-R LKS Sokół Szczyrk)

POL

17,5 m

17,5 m 

 221.2

3.

Justyna Badura (KS Wisła Ustronianka)

POL

13,5 m

13,5 m 

 160.0

  • kategoria open – rocznik 1998 i starsi (K-30):

 

zawodniczka (klub)

kraj 

skok I

skok II

punkty

1.

Lukas Kantor (TJ TZ Trinec)

CZE

30,5 m

31,0 m

222.8

2.

David Kaleta (TJ TZ Trinec)

CZE

27,5 m

28,0 m 

195.1

3.

Paweł Stwora (LKS Klimczok Bystra)

POL

28,0 m

28,0 m 

192.7

 

  • kategoria chłopców – rocznik 1999 (K-30):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Robert Szymeczek (TJ TZ Trinec)

CZE

30,0 m

30,5 m

227.1

2.

Kacper Konior (LKS Klimczok Bystra)

POL

29,0 m

29,0 m 

206.1

3.

Roman Janik (TJ TZ Trinec)

CZE

27,5 m

26,0 m 

189.7 

  • kategoria chłopców – rocznik 2000 (K-30):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Łukasz Stawowy (PKS Olimpijczyk Gilowice)

POL

29,0 m

30,0 m

212.3

2.

Piotr Kudzia (LKS Klimczok Bystra)

POL

28,0 m

28,5 m 

208.8

3.

Kamil Kocierz (LKS Olimpia Goleszów)

POL

24,0 m

23,0 m 

144.9 

  • kategoria chłopców – rocznik 2001 (K-30):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Patryk Hutyra (SS-R LKS Sokół Szczyrk)

POL

29,0 m

29,5 m

215.7

2.

Jakub Harat (LKS Klimczok Bystra)

POL

28,0 m

27,5 m 

200.1

3.

Patryk Pulkowski (LKS Klimczok Bystra)

POL

26,0 m

28,0 m 

184.3

  • kategoria chłopców – rocznik 2002 (K-17):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Bartłomiej Klimowski (PKS Olimpijczyk Gilowice)

POL

18,0 m

18,0 m

228.9

2.

Wiktor Fickowski (SS-R LKS Sokół Szczyrk)

POL

18,0 m

17,0 m 

221.2

3.

Michał Socha (LKS Klimczok Bystra)

POL

17,0 m

18,0 m 

212.7

  • kategoria chłopców – rocznik 2003 (K-17):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Robert Ryś (LKS Olimpia Goleszów)

POL

16,0 m

16,0 m

198.1

2.

Michał Martynek (LKS Olimpia Goleszów)

POL

15,0 m

15,5 m 

186.3

3.

Miosy Krzempek (KS Wisła Ustronianka)

POL

15,0 m

15,0 m 

186.2 

  • kategoria chłopców – rocznik 2004 i młodsi (K-17):

 

zawodniczka (klub)

kraj

skok I

skok II

punkty

1.

Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów)

POL

16,0 m

16,0 m

183.1

2.

Tadeusz De Mulder (KS Wisła Ustronianka)

POL

11,0 m

10,0 m 

124.4

3.

Mateusz Milerski (TJ TZ Trinec)

POL

10,5 m

10,0 m 

121.8 

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW.

Więcej zdjęć na portalu www.WinterSzus.pl.

Źródło: sport.olza.pl / winterszus.pl

 

zawodniczka (klub)

kraj 

skok I

skok II

punkty

1.

Anna Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice)

POL

17,5 m

17,5 m

222.7

2.

Kinga Rajda (SS-R LKS Sokół Szczyrk)

POL

17,5 m

17,5 m 

 221.2

3.

Justyna Badura (KS Wisła Ustronianka)

POL

13,5 m

13,5 m 

 160.0

 

Podziel się:

Dodaj komentarz