You are currently viewing SCHMITT: STOCH FAWORYTEM TCS

SCHMITT: STOCH FAWORYTEM TCS

p>
<p style= - SCHMITT: STOCH FAWORYTEM TCSDo pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie pozostaje coraz mniej czasu. Tymczasem powracający do dobrej formy Martin Schmitt wyraził swoją opinię na temat tychże zawodów. Były triumfator TCS typuje naszego Kamila Stocha jako jednego z faworytów do zwycięstwa. Zdaniem Niemca o najwyższe lokaty będą również walczyć skoczkowie z Niemiec i Austrii.

{jcomments on} 

– Trudno powiedzieć, który skoczek jest głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Myślę, że walka o zwycięstwo rozstrzygnie się pomiędzy Niemcami i Austriakami – stwierdził Schmitt. – Jednak szanse mają też Kamil Stoch oraz Anders Jacobsen. Na pewno będzie ciekawie – dodał.

Schmitt twierdzi też, że na ten moment skoki to dla niego dobra zabawa i nie stawia przed sobą zbyt wysoko poprzeczki. – Moje skoki w treningu i kwalifikacjach były dobre, jestem z nich zadowolony. Nie mam żadnych oczekiwań, co do TCS. Przez ostatnie tygodnie po prostu cieszę się skokami, więc moim celem jest dalekie skakanie – zakończył Martin.

                                                                                               Więcej na www.wp.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz