You are currently viewing AUSTRIACZKI, NORWEŻKI i WŁOSZKI NA PŚ w SCHONACH

AUSTRIACZKI, NORWEŻKI i WŁOSZKI NA PŚ w SCHONACH

jahr line kd - AUSTRIACZKI, NORWEŻKI i WŁOSZKI NA PŚ w SCHONACH

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne konkursy Pucharu Świata Pań w skokach narciarskich. Tym razem skoczkinie będą rywalizować w niemieckim Schonach. Oficjalne składy na te konkursy podały reprezentacje Austrii, Włoch oraz Norwegii.

 

seifriedsberger jac main - AUSTRIACZKI, NORWEŻKI i WŁOSZKI NA PŚ w SCHONACH

Pełną kwotę startową na zawody w Schonach wykorzystają Austriaczki. Trener Rodlauer postanowił, że do Niemiec pojadą: Daniela Irashko, Jacqueline Seifriedsberger, Katharina Keil, Chiara Hölzl, Sonja Schoitsch i Cornelia Roider. Trener Austriaczek jasno stawia cele przed swoimi zawodniczkami na najbliższe zawody.

„Chcemy atakować podium podczas obu konkursów w Schonach. Nasze skoczkinie są gotowe na odnoszenie sukcesów, które są także dodatkową motywacją.” – powiedział Harald Rodlauer.

runggaldier elena jeses - AUSTRIACZKI, NORWEŻKI i WŁOSZKI NA PŚ w SCHONACH

Z kolei trzy skoczkinie wystawią Włoszki. Do Schonach pojadą te same zawodniczki, który startowały w Ramsau, czyli: Roberta D’Agostina, Evelyn Insam i Elena Runggaldier.

Do Niemiec udadzą się również trzy reprezentantki Norwegii: Anette Sagen, Line Jahr i Maren Lundby. Mała ilość zawodniczek z tego kraju spowodowana jest tym, że w Lillehamer w ten weekend odbędą się zawody, które będą miały na celu wyłonienie zawodniczek, które wystartują podczas MŚJ w Libercu.

Źródło: skispringen-news.de

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz