KOLEJE ŚLĄSKIE NA PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE

KOLEJE ŚLĄSKIE NA PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE

wisla - KOLEJE ŚLĄSKIE NA PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE

Do pierwszego Pucharu Świata w Wiśle pozostało już tylko kilka dni. Już na konferencji prasowej przed konkursami PŚ w Polsce, organizatorzy zapewniali, że na konkursy w Wiśle będzie zapewniony dodatkowy transport z centrum Aglomeracji Śląskiej. Dziś, poznaliśmy szczegółowe informacje. 

9. stycznia Koleje Śląskie uruchomią specjalne połączenia, ułatwiające dotarcie kibiców do Wisły. Co ważne, darmowe przejazdy są zapewione tylko i wyłącznie w dodatkowych pociągach do Wisły. Wystarczy posiadać bilet na beskidzki konkurs Pucharu Świata. Pierwszy pociąg, przeznaczony specjalnie dla kibiców skoków narciarskich, wyruszy z Gliwic o 11:59, kolejny z Łaz o 13:54. Oba będą się zatrzymywać na stacji w Katowicach. 

W Wiśle darmowy transport zapewnia Wispol, który z centrum, oznaczonymi autobusami zabierze kibiców pod skocznię. Te przejazdy, rozpoczną się jednak dopiero od godziny 15. 

Jak obiecali organizatorzy, także powrót do domów w dniu konkursu, będzie bardzo ułatwiony. Konkurs rozpoczyna się dopiero o godzinie 20:30, więc nie byłby możliwy powrót do centrum Górnego Śląska, bez dodatkowych pociągów. Pierwszy z nich, z Wisły Uzdrowiska do Łaz, odjedzie o 23:30. Drugi, do Gliwic, jest zaplanowany na 23:55.

Debiut Wisły w Pucharze Świata zapowiada się niezwykle emocjonująco. Ciągle rosnąca forma Polaków, pozwala mieć nadzieję, że na podium pierwszego PŚ w Wiśle stanie choć jeden nasz reprezentant. Zapraszamy więc do zakupu  biletów, ciągle są dostępne! 

 

źródło: informacja własna/PZN

Podziel się:

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz