You are currently viewing GREGOR SCHLIERENZAUER w DZIEŃ URODZIN PODZIĘKOWAŁ FANOM ZA WSPARCIE w TCS

GREGOR SCHLIERENZAUER w DZIEŃ URODZIN PODZIĘKOWAŁ FANOM ZA WSPARCIE w TCS

schlieri ala.kosman - GREGOR SCHLIERENZAUER w DZIEŃ URODZIN PODZIĘKOWAŁ FANOM ZA WSPARCIE w TCS

Wczorajszy wieczór był dla zwycięzcy 61. Turnieju Czterech Skoczni bardzo emocjonujący. Po zaciętej rywalizacji na skoczni i udzieleniu mnóstwa wywiadów, na Gregora Schlierenzauera czekało jeszcze przyjęcie przygotowane przez najbliższą rodzinę i przyjaciół. Skoczek, w drodze do Wisły znalazł chwilę czasu, by podzielić się wrażeniami z fanami na swojej oficjalnej stronie.

 

Na wstępie Austriak podziękował wszystkim za doping i wytrwałość. Zaznaczył że atmosfera, wytworzona przez kibiców na skoczni, była swego rodzaju niewiarygodnym szaleństwem, które dodawało mu pewności siebie. To właśnie ten wspaniały doping pomógł mu zwyciężyć.

„To jest nie do opisania, kiedy wszyscy się ze mną cieszą. Wtedy najchętniej chciałbym uściskać cały świat.” – napisał. Skoczek przyznał, że wygrana wcale nie była łatwa, gdyż Anders Jacobsen jest obecnie w naprawdę wysokiej formie. Bardzo pomocna była dla niego świadomość triumfu w roku ubiegłym. Dała mu komfort psychiczny i możliwość skupienia się na wykonaniu zadania.

austria bus - GREGOR SCHLIERENZAUER w DZIEŃ URODZIN PODZIĘKOWAŁ FANOM ZA WSPARCIE w TCS

„Zauważyłem, że Anders skoczył bardzo dobrze w drugiej serii i musiałem zmobilizować wszystkie swoje siły, by oddać tak dobry skok.” – podkreślił. Schlierenzauer napisał też, że to coś niesamowitego, iż po raz drugi z rzędu spełniło się jego marzenie z dzieciństwa. Dodał również, że skoki narciarskie to po prostu jego życie, coś co daje mu radość i satysfakcję.

Na koniec podzielił się z kibicami planami na najbliższy czas: „Mam zamiar skorzystać z udogodnień naszego autobusu i spać całą drogę, bo noc była krótka, a jutro trzeba być w formie. Dziękuję wam wszystkim za życzenia na moje urodziny.”

Przypomnijmy, że dzisiaj, 7 stycznia, Gregor Schlierenzauer obchodzi 23. urodziny. Austriackiemu zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: schlieri.at

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz