KAMIL STOCH: DOSTARCZYLIŚMY MNÓSTWO SPORTOWYCH WRAŻEŃ

KAMIL STOCH: DOSTARCZYLIŚMY MNÓSTWO SPORTOWYCH WRAŻEŃ

kamilstoch sp - KAMIL STOCH: DOSTARCZYLIŚMY MNÓSTWO SPORTOWYCH WRAŻEŃ

Kamil Stoch był bardzo zadowolony zarówno z wczorajszego konkursu drużynowego, jak i dzisiejszego indywidualnego. „Wczorajszy konkurs uskrzydlił całą drużynę, siedmiu Polaków w czołowej trzydziestce to chyba wyczyn historyczny” – powiedział lider naszej drużyny.

Kamil po pierwszej serii dzisiejszych zawodów prowadził, jednak w drugiej próbie zabrakło kilku metrów, aby stanąć na najwyższym stopniu podium. „Jechać jako ostatni to też jest dodatkowa presja, jeszcze przed własną publicznością, wiadomo jakie są oczekiwania i samemu chciałoby się oddawać jak najlepsze skoki. Myślę, że po części zrealizowałem swój plan. Ten drugi skok nie był idealny, ale nie był też tragiczny. Dzisiejsze zawody stały na takim poziomie, że minimalny błąd kosztował naprawdę dużo. Mnie dzisiaj kosztował tylko i aż dwa miejsca” – podkreślił Stoch.

„Zawody w Zakopanem są najlepsze pod względem atmofsery, a dzisiaj także pod względem rywalizacji sportowej, dostarczyliśmy wszystkim mnóstwo sportowych wrażeń.”

Kamil Stoch powiedział też, że zarówno wczorajsze podium drużynowe, jak i dzisiejsze indywidualne dostarczyło mu wiele radości. „Na razie jesteśmy bardzo młodą drużyną, która niby się uczy, ale już ma spore doświadczenie” – zauważył skoczek z Zębu.

informacja własna

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz