You are currently viewing MACIEJ MACIUSIAK dla SkokiPolska o POLSKIEJ KADRZE JUNIORÓW w ZAKOPANEM i NA MŚJ w LIBERCU (WIDEO)

MACIEJ MACIUSIAK dla SkokiPolska o POLSKIEJ KADRZE JUNIORÓW w ZAKOPANEM i NA MŚJ w LIBERCU (WIDEO)

mateja maciusiak - MACIEJ MACIUSIAK dla SkokiPolska o POLSKIEJ KADRZE JUNIORÓW w ZAKOPANEM i NA MŚJ w LIBERCU (WIDEO)

W dzisiejszych kwalifikacjach do konkursu indywidualnego Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem wśród Polaków wystąpią juniorzy – Klemens Murańka, Bartłomiej Kłusek i Aleksander Zniszczoł. Z nadzieją o ich występie wypowiedział się trener kadry juniorskiej - Maciej Maciusiak. "Chcielibyśmy żeby dostali się do konkursu i skakali swoje dobre skoki, myślę, że zarówno Bartka, Klimka, jak i Olka stać aby wejść do drugiej serii". - przyznał.

 

Zapytany o faworytów konkursu indywidualnego odpowiedział: "Na pewno nasi zawodnicy - Kamil, Maciek, może Krzysiek. Bardzo dobrze skakał Freund, Simon Ammann pokazał w treningach, że wraca do dobrej dyspozycji".

Poruszyliśmy także temat przygotowań polskiej kadry juniorów do najważniejszej imprezy sezonu - Mistrzostw Świata Juniorów w Libercu. "Jesteśmy już w ostatnim cyklu przygotowań, tuż po Pucharze Świata w Zakopanem zaczynamy zgrupowanie w Szczyrku, tam będziemy do piątku, a w następny poniedziałek wyruszamy do Liberca".

{youtube}EHS3U3ihOYo&feature=youtu.be{/youtube}

informacja własna

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz