SKŁADY POLAKÓW NA PŚ, PK, FIS Cup i MŚ Juniorów

SKŁADY POLAKÓW NA PŚ, PK, FIS Cup i MŚ Juniorów

zniszczol olek sp - SKŁADY POLAKÓW NA PŚ, PK, FIS Cup i MŚ Juniorów

W czasie najbliższego weekendu polscy skoczkowie będą skakać w całej Europie, a także w dalekiej Azji. Jak już wiemy, polska kadra A leci na PŚ do Sapporo (19-20 stycznia) w składzie: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki, Miętus. W Pucharze Kontynentalnym, który odbędzie się w Bischofshofen (19-20 stycznia) wystąpią: Andrzej Zapotoczny, Jakub Kot, Stefan Hula, Jan Ziobro, Łukasz Rutkowski, Stanisław Biela.

Juniorzy przygotowujący się do Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym w Libercu (skoki: 23 i 25 stycznia), trenują obecnie w Szczyrku w składzie: Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Grzegorz Miętus, Krzysztof Biegun oraz Bartłomiej Kłusek. Zostaną tam do piątku, po czym w poniedziałek wyruszą do Czech.

Polacy wystartują również w zawodach FIS Cup w rumuńskim Rasnovie (19-20 stycznia). Odbędzie się tam rywalizacja żeńska – tu Polskę reprezentować będzie Joanna Szwab, a także męska – reprezentować nas będą: Łukasza Podżorski, Michał Milczanowski, Przemysław Kantyka, Sebastian Okas, Krzysztof Leja, Jakub Wolny i Adam Ruda.

Źródło: pzn.pl

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz