You are currently viewing OFICJALNE SKŁADY WSZYSTKICH REPREZENTACJI NA MŚJ w LIBERCU

OFICJALNE SKŁADY WSZYSTKICH REPREZENTACJI NA MŚJ w LIBERCU

Już 20 stycznia w Libercu rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym. Zarówno kobiety jak i mężczyźni będą rywalizować w jednym  konkursie indywidualnym oraz w  jednym drużynowych. Do udziału w mistrzostwach zgłosili się zawodnicy z 23 krajów.

{jcomments on} 

Wśród reprezentacji, które będą rywalizować w Libercu są oczywiście Polacy, którzy wystąpią w składzie: Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Grzegorz Miętus, Krzysztof Biegun oraz Bartłomiej Kłusek 

Czechy:
● Michaela Doleželová, Barbora Blažková, Michaela Rajnochová, Karolína Indráčková, Martina Joitová, Zdena Pešatová (w alternatywie Natálie Dejmková)
♣ Vojtěch Štursa, Tomáš Friedrich, Filip Sakala, David Bartoš, Jan Souček

Bułgaria:
♣ Deyan Funtarov, Daniel Simov

Chiny:
●Xinyue Chang, Bing Dong, Cheng Ji, Xueyao Li, Qi Liu

Estonia:
♣ Martti Nõmme, Siim - Tanel Sammelselg

Finlandia:
♣ Jarkko Määttä, Antti Aalto, Aapo Lehtinen, Juho Ojala, Miika Ylipulli

Francja:
● Coline Mattel, Julia Clair, Lea Lemare, Marie Hoyau, Oceane Avocat Gros
♣ Ronan Lamy Chappuis, Paul Brasme, Julien Faivre Rampant, Sacha Gardet, Benjamin Raffort

Włochy:
● Evelyn Insam, Manuela Malsiner, Veronica Gianmoena
♣ Federico Cecon, Zeno Di Lenardo, Daniele Varesco, Alex Insam 

Japonia:
● Sara Takanashi, Yuki Ito, Yuka Kobayashi, Jun Maruyama, Mizuki Yamaguchi 
♣ Reruhi Shimizu, Shingo Nishikata, Tomoya Watanabe, Yukiya Sato

Korea Południowa :
♣ Je-un Park, Jeong-heon Si

Kazachstan:
♣ Akram Adilov, Shyngys Kalykov, Sabirzhan Muminov

Łotwa:
♣ Kristaps Nezhborts

Węgry:
♣ Akos Szilagyi

Niemcy:
● Svenja Würth, Katharina Althaus, Anna Rupprecht, Ramona Straub, Lucienne Höppner
♣ Andreas Wellinger, Karl Geiger, Michael Dreher, Christian Heim, Tobias Löffler

Holandia:
♣ Oldrik van der Aalst, Ruben de Wit

Norwegia:
● Maren Lundby, Jenny Synnøve Hagemoen, Gyda Enger, Anna Odine Strøm, Synne Steen Hansen
♣ Mats Søhagen Berggaard, Sigurd Nymoen Søberg, Jonas Gropen Søgård, Daniel Andre Tande, Johann Andre Forfang, Espen Røe 

Austria:
● Katharina Keil, Cornelia Roider, Sonja Schoitsch, Chiara Hölzl, Michaela Kranzl
♣ Stefan Kraft, Thomas Lackner, Florian Altenburger, Philipp Aschenwald, Patrick Hermann Streitler

Rumunia:
● Dana Vasilica Haralambie
♣ Iulian Sorin Pitea, Valentin Robert Tatu, Eduard Torok, Remus Tudor

Rosja:
● Daria Grushina, Alexandra Kustova, Stefaniya Nadymova, Adel Saifullina, Sofya Tichonova
♣ Vladislav Boyarintsev, Michail Maksimochkin, Maksim Migachev, Michail Nazarov, Sergey Shulaev

Słowenia:
● Urša Bogataj, Špela Rogelj, Katja Požun, Ema Klinec, Barbara Klinec
♣ Jaka Hvala, Cene Prevc, Anže Semenič, Anže Lanišek, Rok Justin, Matic Benedik, Ernest Prislič, Jaka Kosec

Szwajcaria:
♣ Luca Egloff, Pascal Kälin, Adrian Schuler, Gabriel Karlen, Killian Peier

Ukraina:
♣ Andrii Klymchuk, Volodymyr Veredyuk

Stany Zjednoczone:
● Sarah Hendrickson, Nina Lussi, Emilee Anderson, Manon Maurer
♣ Brian Wallace, Christian Friberg, Nicholas Mattoon, William Rhoads

(●-kobiety, ♣-mężczyźni)

Cały program MŚJ w skokach narciarskich można obejrzeć TUTAJ

źródło: skoky.net

Podziel się:

Dodaj komentarz