MŚJ LIBEREC: HVALA, KRAFT I SHIMIZU NAJLEPSI W ŚRODOWYCH TRENINGACH

MŚJ LIBEREC: HVALA, KRAFT I SHIMIZU NAJLEPSI W ŚRODOWYCH TRENINGACH

hvala jaka - MŚJ LIBEREC: HVALA, KRAFT I SHIMIZU NAJLEPSI W ŚRODOWYCH TRENINGACH

Jaka Hvala oraz Stefan Kraft i Reruhi Shimizu okazali się najlepszymi skoczkami w dzisiejszych treningach przed Mistrzostwami Świata Juniorów na skoczni Jested w Libercu. Najlepiej z Polaków spisał się Bartłomiej Kłusek, który w drugiej próbie treningowej zajął szóste miejsce (97 m).

  • I seria

Zdecydowanie najdalej ze wszystkich pofrunął Hvala (103,5 m); oprócz niego sto metrów skoczył jedynie jego rodak- Cene Prevc (100 m). Dalego skakali także Anze Semenic (99,5 m), Mats Soehagen Berggaard (98,5 m) i Reruhi Shimizu (97 m). Z Polaków w tej serii najdalej skoczył Aleksander Zniszczoł (95 m).

  • II seria

kraft sp - MŚJ LIBEREC: HVALA, KRAFT I SHIMIZU NAJLEPSI W ŚRODOWYCH TRENINGACHKolejny trening miał dwójkę zwycięzców, którzy jako jedynie przekroczyli sto metrów (101 m). Byli to Shimizu i Stefan Kraft. Ponownie w czołówce znaleźli się Semenic (99,5 m) Berggaard (97,7 m) i Prevc (97 m), znalazł się w niej także nasz reprezentant- Bartłomiej Kłusek (97 m).

Na 15. miejscu znaleźli się razem Grzegorz Miętus i Aleksander Zniszczoł (94,5 m), 17. był Klemens Murańka (94 m), a 26. Krzysztof Biegun (91,5 m).

Konkurs indywidualny MŚJ już jutro o godz. 18:00

 

 

 

informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz