You are currently viewing HARRACHOV: CZOŁOWE EKIPY W OSŁABIONYM SKŁADZIE

HARRACHOV: CZOŁOWE EKIPY W OSŁABIONYM SKŁADZIE

freund%20severin%20sp - HARRACHOV: CZOŁOWE EKIPY W OSŁABIONYM SKŁADZIE

Już wcześniej było wiadomo, że rywalizację na jednej z sześciu mamucich obiektów na świecie odpuszczają asy norweskiej kadry – Anders Bardal, Anders Jacobsen i Tom Hilde, którzy w ostatnim czasie zanotowali wyraźną obniżkę formy.

– Jacobsen wierzy, że może rozwiązać problem przed mistrzostwami świata. Skocznia w Harrachovie, na której często bywają bardzo trudne warunki, mogłaby tylko pogorszyć sytuację – wyjaśnił trener Alexander Stoeckl.

{jcomments on}

Swoich czołowych zawodników za naszą południową granicę nie zabierze także Werner Schuster. Wśród jego wybrańców zabrakło Severina Freunda, Richarda Freitaga, Andreasa Wellingera i słabnącego z konkursu na konkurs Martina Schmitta. - Martin nie jedzie do Harrachova na własną prośbę. Severin i Richard będą trenować pod okiem Stefana Horngachera i Tino Haase, zaś Andreas dostał kilka dni wolnego po mistrzostwach świata juniorów - zdradził Schuster.

Z kolei trener Austriaków Alexander Pointner nie dokonał żadnych zmian w porównianiu z Vikersund, a więc w Harrachovie nie zobaczymy Thomasa Morgensterna i Andreasa Koflera.

                                                                                             Więcej na Eurosport.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz