„LOTOS CUP” PO RAZ PIERWSZY NA WIELKIEJ KROKWI w ZAKOPANEM

„LOTOS CUP” PO RAZ PIERWSZY NA WIELKIEJ KROKWI w ZAKOPANEM

zakopiec - "LOTOS CUP" PO RAZ PIERWSZY NA WIELKIEJ KROKWI w ZAKOPANEM

Po raz pierwszy w historii zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Cup” zostaną rozegrane na Wielkiej Krokwi (HS-134) w Zakopanem. Na dużym obiekcie zmierzą się najstarsi – Seniorzy oraz Juniorzy A i B. Młodsi zawodnicy i zawodniczki wystartują na skoczniach kompleksu Średniej Krokwi. Trzydniowa impreza sportowa w Zakopanem odbędzie się w dniach 11-13 lutego, będzie to trzecia w tym sezonie edycja cyklu „LOTOS Cup 2013”. {jcomments on}

Zawody cyklu „LOTOS Cup 2013” gościły już tej zimy w Szczyrku oraz Wiśle. Zakopiańskie konkursy będą trzecim etapem w walce o stypendia i nagrody ufundowane przez Grupę LOTOS S.A.

Pierwszego dnia zawodów (poniedziałek, 11 lutego) na skoczniach HS-38 i HS-72 oraz pobliskiej trasie biegowej COS pojawią się najmłodsi zawodnicy – Juniorzy C, D oraz E startujący w konkursie kombinacji norweskiej. Przed południem (od godziny 9:00) rozegrane zostaną skoki, natomiast o 14:30 i 15:00 przeprowadzone zostaną biegi do kombinacji.

We wtorek 12 lutego poznamy zwycięzców i zwyciężczynie konkursów skoków narciarskich na obiektach HS-38 i HS-72. Tym razem oprócz Juniorów C, D oraz E wystartują także Juniorki i Młodziczki. W godzinach popołudniowych na Wielkiej Krokwi zostanie zorganizowany wolny trening.

Z kolei Seniorzy, Juniorzy A oraz B zmierzą się w zawodach w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w środę 13 lutego na Wielkiej Krokwi (HS-134).

źródło: pzn.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz