You are currently viewing EUROPCAR POZOSTAJE SPONSOREM FIŃSKIEJ REPREZENTACJI

EUROPCAR POZOSTAJE SPONSOREM FIŃSKIEJ REPREZENTACJI

Asikainen Lauri BL - EUROPCAR POZOSTAJE SPONSOREM FIŃSKIEJ REPREZENTACJI
Lauri Asikainen, fot. Bartosz Leja

 Fiński Związek Narciarski podpisał umowę, która umożliwia kontynuację współpracy z firmą Europcar. Będzie ona partnerem drużyny narodowej na kilka kolejnych lat.

Europcar jest tworzony naszą wytrwałością sponsorską i spójnością działań. Chcemy, poprzez wartość sponsoringu, łączyć wszystkie zainteresowane strony i przez to budować wizerunek firmy, jako odpowiedzialnego gracza w społeczeństwie.” – powiedział przedstawiciel Europcar w Finlandii, Jussi Holopainen.

Współpraca z firmą Europcar jest bardzo ważna dla ogólnego rozwoju narciarstwa, a przede wszystkim skoków narciarskich w Finlandii. Daje możliwość promowania kultury sportowej przez zawarty kontrakt, który skierowany jest przede wszystkim na dzieci i młodzież. Ma on więc za zadanie propagowanie zdrowego i sportowego stylu życia.

Chcemy mieć swój udział w promowaniu sportu u dzieci i młodzieży. Część podpisanego kontraktu jest skierowana właśnie do nich i nakierowana na pozyskiwanie cennych dla nich środków . Sukces nie jest możliwy bez dużych inwestycji w rozwój młodzieży, który nie mógłby się jednak dokonywać, gdyby nie wsparcie ze strony rodziców młodych sportowców." – dodał na koniec Holopainen.

Przedłużenie umowy z firmą Europcar jest bardzo pozytywnym aspektem w działalności Fińskiego Związku Narciarskiego. Będzie ona nie tylko wsparciem dla obecnych zawodników, ale także dla tych, którzy są przyszłością fińskich skoków, czy innych dyscyplin narciarskich.

 źródło:  Finnjumping.fi

 

 

Dodaj komentarz