You are currently viewing KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „ZROBIĘ WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY”

KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „ZROBIĘ WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY”

stoch kamil anna.cis - KAMIL STOCH dla SkokiPolska: "ZROBIĘ WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY"
Kamil Stoch, fot. Anna Cis


Mogłoby się wydawać , że przed Mistrzostwami Świata zawodnicy są zestresowani, a w drużynie panuje napięta atmosfera. Nic bardziej mylnego, nastroje są co prawda bojowe, ale jak zapewnia Kamil Stoch, wszyscy są pozytywnie nastawieni na kolejne dwa tygodnie.

 

Podczas treningów w Szczyrku, Stocha nie opuszczał dobry humor. Jak zapewniał, trzy treningowe dni minęły w bardzo pozytywnej atmosferze. – Treningi były naprawdę bardzo udane. Dopracowaliśmy rzeczy, które do tej pory udało nam się osiągnąć. No i dobieraliśmy odpowiedni sprzęt.

Po ostatniej dyskwalifikacji Stocha, za nieprzepisowy kombinezon, teraz wszystko wydaje się być w porządku. –Dostaliśmy nowe kombinezony, jak za każdym razem przed ważną imprezą. Musieliśmy je dopasować i przeskakać, ale wszystko wygląda naprawdę dobrze. – mówi lider polskiej kadry.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszyscy są głodni naszego sukcesu. Nie odczuwamy jednak presji. Teraz wiemy, nad czym musimy się skupić i jakie są konsekwencje tego, jeżeli się za bardzo chce. – mówi Stoch i zapewnia, że są świetnie przygotowani, także psychicznie.

Walka o złoto wydaje się być zacięta, Stoch nie ma jednak zamiaru odpuszczać.   – Wiadomo, chciałbym wygrać. Jednak wiadomo, jak silna jest konkurencja. Mogę jednak obiecać, że zrobię wszystko co w mojej mocy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz