You are currently viewing MŚ VAL DI FIEMME – PEŁNE SKŁADY REPREZENTACJI i PROGRAM (AKTUALIZACJA)

MŚ VAL DI FIEMME – PEŁNE SKŁADY REPREZENTACJI i PROGRAM (AKTUALIZACJA)

ms predazzo 2013 - MŚ VAL DI FIEMME - PEŁNE SKŁADY REPREZENTACJI i PROGRAM (AKTUALIZACJA)

Już jutro skoczkinie i skoczkowie oddadzą pierwsze – treningowe skoki na normalnej skoczni w ramach Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym we włoskim Val di Fiemme. Przedstawiamy składy poszczególnych reprezentacji i program całych Mistrzostw (będą na bieżąco aktualizowane). 

 

  

Składy kadr na MŚ:

  • Austria
    • kobiety: Jacqueline Seifriedsberger, Chiara Hölzl, Katharina Keil
    • mężczyźni: Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, Andreas Kofler, Wolfgang Loitzl, Manuel Fettner, Stefan Kraft
  • Bułgaria
    • mężczyźni: Vladimir Zografski
  • Chiny
    • kobiety: Li Xueyao, Xinyue Chang, Qi Liu
  • Czechy
    • kobiety: Michaela Doleželová, Vladěna Pustková
    • mężczyźni: Jan Matura, Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Jakub Janda, Čestmír Kožíšek
  • Estonia
    • mężczyźni: Martti Nomme, Kaarel Nurmsalu
  • Finlandia
    • kobiety: Julia Kykkänen
    • mężczyźni: Lauri Asikainen, Anssi Koivuranta, Ville Larinto, Sami Heiskanen
  • Francja
    • kobiety: Coline Mattel, Lea Lemare, Julia Clair
    • mężczyźni: Vincent Descombes Sevoie, Ronan Lamy Chappuis
  • Grecja
    • mężczyźni: Nico Polychronidis
  • Holandia
    • kobiety: Wendy Vuik
  • Japonia
    • kobiety: Ayumi Watase, Yurika Hirayama, Misaki Shigeno, Yuki Ito, Sara Takanashi
    • mężczyźni: Daiki Ito, Taku Takeuchi, Noriaki Kasai, Yuta Watase, Reruhi Shimizu
  • Kanada
    • kobiety: Alexandra Pretorius, Atsuko Tanaka, Taylor Henrich
  • Kazachstan
    • mężczyźni: Alexey Korolev, Radik Zhaparov, Sabirzhan Muminov, Konstantin Sokolenko
  • Korea Południowa
    • mężczyźni: Seou Choi
  • Łotwa
    • mężczyźni: Kristaps Nezhborts
  • Niemcy
    • kobiety: Katharina Althaus, Ulrike Gräßler, Carina Vogt, Svenja Wuerth
    • mężczyźni: Richard Freitag, Severin Freund, Michael Neumayer, Andreas Wank, Andreas Wellinger
  • Norwegia
    • kobiety: Anette Sagen, Maren Lundby, Line Jahr
    • mężczyźni: Anders Bardal, Anders Jacobsen, Tom Hilde, Andreas Stjernen, Rune Velta
  • Polska
    • mężczyźni: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Stefan Hula
  • Rosja
    • kobiety: Anastasiya Gladysheva, Irina Avvakumova
    • mężczyźni: Dimitry Vassiliev, Denis Kornilov, Ilia Rosliakov, Alexey Romashov, Alexander Sardyko
  • Rumunia
    • kobiety: Dana Vasilica Haralambie
    • mężczyźni: Remus Tudor
  • Słowacja
    • mężczyźni: Tomas Zmoray, Patrik Lichy
  • Słowenia
    • kobiety: Urša Bogataj, Špela Rogelj, Maja Vtič, Katja Požun
    • mężczyźni: Robert Kranjec, Jurij Tepeš, Peter Prevc, Jaka Hvala, Matjaž Pungertar
  • Szwecja
    • mężczyźni: Alexander Mitz, Carl Nordin
  • Szwajcaria
    • kobiety: Bigna Windmüller
    • mężczyźni: Simon Ammann, Gregor Deschwanden
  • Ukraina
    • mężczyźni: Andriy Klymchuk, Volodymyr Veredyuk
  • USA
    • kobiety: Sarah Hendrickson, Jessica Jerome, Lindsey Van, Abby Hughes, Alissa Johsnon
    • mężczyźni: Anders Johnson, Peter Frenette
  • Węgry
    • mężczyźni: Akos Szilagyi
  • Włochy
    • kobiety: Manuela Malsiner, Elena Runggaldier, Evelyn Insam, Roberta D'Agostina
    • mężczyźni: Sebastian Colloredo, Andrea Morassi, Roberto Dellasega, Diego Dellasega, Davide Bresadola

PROGRAM MISTRZOSTW ŚWIATA w Val di Fiemme

 

Źródło: skispringen.com / skoky.net / informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz