You are currently viewing VOGT I TAKANASHI TRYUMFUJĄ W DRUGIM DNIU TRENINGÓW

VOGT I TAKANASHI TRYUMFUJĄ W DRUGIM DNIU TRENINGÓW

vogt carina manuguff - VOGT I TAKANASHI TRYUMFUJĄ W DRUGIM DNIU TRENINGÓW

W dniu oficjalnego rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Val di Fiemme swoje kolejne serie treningowe rezegrały Panie. W dzisiejszym pierwszym treningu zwyciężyła Carina Vogt, przed Sarah Hendrickson i Chiarą Hoezel. Z kolei w drugiej rundzie wygrała Sara Takanashi. Druga była Jacqueline Seifriedsberger, zaś trzecia Jessica Jerome.

{jcomments on}
Pierwszy trening na skoczni HS 106 padł łupem Cariny Vogt, która skoczyła 98 metrów. Druga miejsce zajęła Sarah Hendrickson (97,5 m.), a trzecia po skoku na odległość 96 metrów był Chiara Hoezel. Kolejne miejsca zajmowały: 4. Sara Takanashi (97.), 5. Coline Mattel (95m.) i 6. Svenja Wuerth (95,5 metra).

W drugiej rundzie trenigowej na Trampolino dal Ben po skoku na odległość 99,5 metra tryumfowała Sara Takanashi. Za Japonką uplasowały się Jacqueline Seifriedsberger i Jessica Jerome, które skoczyły po 98 metrów. Tuż za podium znalazły się: Annete Sagen (96m.), Sarah Hendrickson (96m.) oraz dobrze spisująca się w obu dzisiejszych treningach Chiara Hoezel, który uzyskała 93,5 metra.

Ze skoków w obu dzisiejszych treningach zrezygnowała Katja Pozun.

Pełne wyniki obu dzisiejszych treningów są TUTAJ

 informacja własna

Dodaj komentarz