RUTKOWSKI DLA SkokiPolska.pl: DAWID ROZBUDZIŁ APETYTY KIBICÓW

RUTKOWSKI DLA SkokiPolska.pl: DAWID ROZBUDZIŁ APETYTY KIBICÓW

            rutkowski lukasz SP - RUTKOWSKI DLA SkokiPolska.pl: DAWID ROZBUDZIŁ APETYTY KIBICÓW

Do rozpoczęcia pierwszego konkursu MŚ w Predazzo coraz bliżej. Polscy kibice po udanych skokach treningowych naszych zawodników ostrzą już sobie zęby na medale. Tymczasem głos w tej sprawie zabrał reprezentant kadry – A, Łukasz Rutkowski. Zdaniem 25-letniego zawodnika przy odrobinie szczęścia są duże szansę na uzyskanie bardzo dobrych wyników.

– Udane treningi pokazują, że możemy liczyć na medal. Koledzy pokazali się w nich z naprawdę świetnej strony. Dawid (Kubacki przyp.) swoimi skokami rozbudził apetyty kibiców na medal, a jeśli szczęście dopisze może okazać się to niezwykle realny scenariusz. Życzę tego zarówno Dawidowi jak i reszcie chłopaków – mówi Rutkowski, który upatruje również szansę Polaków w konkursie drużynowym.

{jcomments on}

– Podobnie jest z „drużynówką”. Z tym, że trzeba oddać osiem równych i dobrych skoków. Tam nie ma miejsca na błąd. W normalnych warunkach stać na to nasz zespół. Z całych sił trzymam kciuki za naszą drużynę! – kończy sympatyczny Łukasz.

Podziel się:

Dodaj komentarz