You are currently viewing QUECK, BENEDIK i BIEGUN o PUCHARZE KONTYNENTALNYM w WIŚLE

QUECK, BENEDIK i BIEGUN o PUCHARZE KONTYNENTALNYM w WIŚLE

coc wisla 2013 - QUECK, BENEDIK i BIEGUN o PUCHARZE KONTYNENTALNYM w WIŚLE

W dzisiejszym konkursie Pucharu Kontynentalnego w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza zwycięstwo odniósł Niemiec Danny Queck, drugie miejsce zajął Słoweniec Matic Benedik, a na najniższym stopniu podium uplasował się Polak – Krzysztof Biegun.

„Myślę, że warunki na skoczni były dzisiaj bardzo dobre, nie było śniegu ani wiatru, jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku. W tym sezonie skakałem dobrze w Pucharze Świata, ale nabawiłem sie kontuzji. Teraz cieszę się, że jestem tutaj.” – powiedział Queck.

„Skocznia była świetnie przygotowana, nie było wiatru, takie warunki lubię. Fajnie jest także, gdy jest dużo kibiców podczas konkursu, dlatego podoba mi się tutaj.” – przyznał Benedik.

„To jest moje najlepsze miejsce w Kontynentalu, więc mogę się tylko cieszyć. Drugi skok spóźniłem, napaliłem się, za bardzo chciałem wygrać, ale skończyłem na trzecim miejscu – jest bardzo dobrze. Dopiero się rozkręcam, mam nadzieję, że pójdzie to tak jak idzie do tej pory i te wyniki będą coraz lepsze.” – powiedział Biegun.

„Dobrze, że jestem w kadrze, zmienił się sprzęt i dzięki temu są większe możliwości, myślę, że dobrze to wykorzystuję” – zaznaczył najlepszy z Polaków.

informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz