You are currently viewing SZTURC: NASZA DRUŻYNA JEST WŚRÓD NAJLEPSZYCH
Jan Szturc, fot. Alicja Kosman / PZN

SZTURC: NASZA DRUŻYNA JEST WŚRÓD NAJLEPSZYCH

 

szturc.jan alicjakosman.pzn - SZTURC: NASZA DRUŻYNA JEST WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Pierwszy trener Adama Małysza, Jan Szturc ostrożnie podchodzi do prognoz związanych z występem polskich skoczków podczas MŚ. Przy równych warunkach dla wszystkich zawodników, mamy jednak szansę na medal.

– Teoretyczne szanse na medal w konkursie drużynowym mamy na pewno. Trener Łukasz Kruczek dysponuje mocnym i wyrównanym zespołem. Jednak dopiero treningi pokazują w jakiej dyspozycji są nasi zawodnicy w porównaniu z najlepszymi. Myślę, że nasza drużyna plasuje się w piątce najlepszych zespołów razem ze Słowenią, Austrią, Niemcami oraz Norwegią. Jeśli warunki będą jednakowe dla wszystkich, mamy szansę na medal – twierdzi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Jan Szturc.

{jcomments on}

                                                                                       Więcej na sportowefakty.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz