You are currently viewing ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska: „TO JEST UKORONOWANIE WSZYSTKIEGO”

ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska: „TO JEST UKORONOWANIE WSZYSTKIEGO”

kruczek lukasz as swieta - ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska: "TO JEST UKORONOWANIE WSZYSTKIEGO"

Złotym medalem Kamila Stocha na Mistrzostwach Świata Łukasz Kruczek udowodnił, że lider jego drużyny podszedł do najważniejszej imprezy sezonu świetnie przygotowany, a droga do tego sukcesu, którą obrał sztab szkoleniowy była właściwa. „Dziękuję za gratulacje w imieniu wszystkich, którzy się do tego przyczynili. Przede wszystkim czuję zadowolenie z tego, że ciężka praca wszystkich przynosi takie efekty. To jest chyba ukoronowanie wszystkiego.” – przyznał Łukasz Kruczek.

 

Zapytany, czy uważa wczorajsze skoki Kamila za idealne odpowiedział: „Uważam i zawsze uważałem, że nie ma skoków idealnych. W każdym się coś znajdzie. Jednak nie pora na narzekanie i szukanie 'dziury w całym’. Można tak przyjąć” – powiedział ze śmiechem.

Jak podkreślił, dużą rolę po konkursie na skoczni normalnej odegrała zgrana polska drużyna: „To było bardzo ważne, myślę, że tak zgrany 'team’ jest marzeniem każdego trenera. Wtedy wszystko przychodzi łatwiej, choć nie można powiedzieć że łatwo.”

Jak zaznaczył polski szkoleniowiec, nie czuje się spełniony: „Spełniony to jest trener na emeryturze, myślę, że przed tymi chłopakami i nami – sztabem, jeszcze wiele podobnych chwil”.

Przed polskimi skoczkami jest jeszcze jeden ważny konkurs wzbudzający wielkie emocje – drużynówka. „Skład na drużynę będzie po dzisiejszym treningu. Nastawienie mamy takie samo jak do tej pory.” – zakończył Kruczek.

informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz