You are currently viewing WOLFGANG LOITZL: „ MEDAL BYŁ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI”

WOLFGANG LOITZL: „ MEDAL BYŁ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI”

Loitz Wolfgang S.Piwowar - WOLFGANG LOITZL: „ MEDAL BYŁ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI"

Wolfgang Loitzl pokazał świetną dyspozycję na skoczni dużej we włoskim Predazzo. Niestety, Austriakowi zabrakło 4,2 pkt do najniższego miejsca na podium, więc musiał się zadowolić 4. miejscem.
-„Zajęcie 4. miejsca na Mistrzostwach Świata dodało mi dużo energii, mimo że jest to miejsce niewdzięczne dla zawodnika, szczególnie na takiej imprezie. Medal był na wyciągnięcie ręki. Niestety, taki jest sport, tutaj wszystko może się zdarzyć, ale i tak jestem bardzo zadowolony ze swojego wyniku. Pozytywnie nastawiam się na kolejny konkurs.”– zakończył Loitzl.

Również dyspozycję 33-letniego zawodnika skomentował trener, Alexander Pointner: -„ Niedawno obchodziliśmy tyle wspaniałych sukcesów. Po czwartkowym konkursie może do nich przyłączyć Wolfganga. Skakał naprawdę bardzo dobrze, co potwierdzają wygrane kwalifikacje. Chociaż i tak z całego serca przyznałbym mu medal." – powiedział austriacki szkoleniowiec.

Już dziś, o godzinie 16.30 odbędzie się konkurs drużynowy na skoczni dużej. Zobaczymy jak poradzi sobie reprezentacja Austrii w składzie z Wolfgangiem Loitzlem. 

Źródło: www.oesv.at

Podziel się:

Dodaj komentarz