You are currently viewing MAŁYSZ: KAMIL WIE, ŻE DOKONAŁ CZEGOŚ WIELKIEGO

MAŁYSZ: KAMIL WIE, ŻE DOKONAŁ CZEGOŚ WIELKIEGO

maysz%20adam%20kd - MAŁYSZ: KAMIL WIE, ŻE DOKONAŁ CZEGOŚ WIELKIEGO

Adam Małysz towarzyszył naszym skoczkom podczas MŚ w Val di Fiemme. Nasz były najlepszy skoczek wypowiada się przede wszystkim o liderze naszej kadry w samych superlatywach. „Kamil teraz wystrzeli jak z procy” – mówi zawodnik z Wisły.

 

– Kiedyś mówiliśmy o nim „Rakieta z Zębu”. Zobaczycie, jak teraz odpali. Bo jak ktoś wygra mistrzostwo świata, to potem w Pucharze Świata jest nie do zatrzymania. Kamil będzie teraz inaczej postrzegany. Już nie będą mówić, że jest taki Stoch i może coś tam pokaże, ale może mu się nie udać. Nie, teraz wszyscy muszą się z nim liczyć. On sam będzie się bronił przed innymi, a zawsze łatwiej i lepiej jest atakować. Kamil wie, że dokonał czegoś wielkiego komentuje Małysz.

Zdobycie przez Stocha złotego medalu, ale przede wszystkim brąz zdobyty w drużynie to motywacja do jeszcze większej pracy całego zespołu. Teraz wiedzą jeszcze lepiej, jaka drzemie w nich siła.

– W grupie zawsze jest lider ciągnący wszystkich za sobą. Teraz kimś takim jest Kamil, który wprowadził zespół na podium mistrzostw świata. Mam nadzieję, że chłopaki na tym nie poprzestaną i teraz się troszkę rozbrykają, zaczną skakać pięknie w kolejnych konkursach. Każdego z naszych medalistów stać na miejsca w dziesiątce Pucharu Świata. Nie mówię, że wszyscy naraz będą to robić w każdym konkursie, ale ten medal doda im skrzydeł. Oni mają predyspozycje, by osiągać ambitne cele. dodaje nasz mistrz.

Adam Małysz jako konsultant PZN pomaga naszym skoczkom podczas różnorakich zawodów, jeśli tylko pozwala mu na to jego wolny czas, kiedy nie bierze udziału w rajdach samochodowych. Lecz jak zawsze podkreśla, on tylko może coś doradzić czy podpowiedzieć, a najważniejsze decyzje i tak podejmuje trener Kruczek.

Więcej do przeczytania TUTAJ

Źródło: fakt.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz