You are currently viewing FIŃSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PRZEDŁUŻYŁ WSPÓŁPRACĘ z L-FASHION GROUP OY

FIŃSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PRZEDŁUŻYŁ WSPÓŁPRACĘ z L-FASHION GROUP OY

happonen%20janne%20an - FIŃSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PRZEDŁUŻYŁ WSPÓŁPRACĘ z L-FASHION GROUP OY

L-Fashion Group Oy i Fiński Związek Narciarski podpisali długoterminową umowę dotyczącą wzajemnej współpracy. Znaki firmowe L-Fashion Group Oy: Rukka i Icepeak będą znajdować się na odzieży skoczków przez najbliższe cztery lata. Przypomnijmy, że firma ta jest partnerem fińskich skoczków narciarskich już od dobrych kilku lat.

O przedłużeniu obowiązującego kontraktu wypowiedział się sam menadżer – Passi Luumi: „Skoczkowie mieli trudny sezon, ale myślę, że współpraca pomoże otworzyć się na różne punkty widzenia i w przyszłości zapadną decyzję. Naszym celem jest tutaj głównie pogłębianie współpracy z klientem z korzyścią dla jego rozwoju.”

{jcomments on}

Luumi powiedział również, że ma nadzieję, iż w czasie obowiązywania umowy, Finlandia będzie w stanie podnieść się z głębokiego kryzysu i znowu będzie reprezentacją na najwyższym światowym poziomie.

W sprawie współpracy zabrał głos także dyrektor Fińskiego Związku Narciarskiego – Mika Kulmala: „Ta umowa jest oczywiście bardzo ważna dla nas. Sami angażujemy się w rozwój produktów i kolekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ubrań, ich funkcjonalności i wyglądu. Kostiumy są bardzo ważne, ponieważ zewnętrznie identyfikują drużynę na tle innych.” Na koniec dodał: „Długoterminowa umowa sprawia, że łatwiej będzie zbudować zespół na Mistrzostwa Świata w 2017 roku.”

Mistrzostwa, które odbędą się za cztery lata będą z pewnością szczególnie ważne dla Finów, gdyż rozegrane będą w Lahti.

                                                                                                Źródło:finnjumping.fi

Podziel się:

Dodaj komentarz