You are currently viewing PIOTR ŻYŁA i S. HENDRICKSON dla SkokiPolska o SWOICH ZWYCIĘSTWACH w OSLO

PIOTR ŻYŁA i S. HENDRICKSON dla SkokiPolska o SWOICH ZWYCIĘSTWACH w OSLO

zylapiter wm - PIOTR ŻYŁA i S. HENDRICKSON dla SkokiPolska o SWOICH ZWYCIĘSTWACH w OSLO

Oslo-Holmenkollen okazało się bardzo szczęśliwe dla kilku sportowców, byli wśród nich oczywiście zwycięzcy konkursów – Sarah Hendrickson wśród skoczkiń i Piotr Żyła wśród skoczków (ex aequo z Gregorem Schlierenzauerem). Oto co powiedzieli nam – Amerykanka i Polak tuż po oddaniu swoich finałowych skoków:

  

Sarah Hendrickson: „Zdecydowanie sny się spełniają. Szczególnie cieszy mnie Mistrzostwo Świat, marzyłam o tym od dawna. A wygrana tutaj – w Oslo, jest hendrickson sarah s.piwowar - PIOTR ŻYŁA i S. HENDRICKSON dla SkokiPolska o SWOICH ZWYCIĘSTWACH w OSLOwspaniała. Po operacji którą przeszłam w zeszłym roku, miałam długą rehabilitację i ciężko było wrócić do dobrej formy. Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnęłam w końcówce sezonu.”

Piotr Żyła: „Zdecydowanie nie spodziewałem się tej wygranej. W sumie jeszcze w szoku jestem. Nie wiem co mam powiedzieć. Jak szedłem na skocznię to myślałem, że tak do „dziesiątki” by było dobrze wskoczyć, a tu się okazało, że po pierwszej serii byłem trzeci. Tak nawet mi przez myśl nie przeszło, że mógłbym wygrać. W zeszłym roku miałem tu siódme miejsce, także fajna ta skocznia, jestem zadowolony. Szczęśliwa na pewno dla mnie.”

korespondencja z Oslo – Stefan Piwowar

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz