KONIECZNA OPERACJA KOLANA ANDERSA JACOBSENA

KONIECZNA OPERACJA KOLANA ANDERSA JACOBSENA

jacobsen%20anders%20ab - KONIECZNA OPERACJA KOLANA ANDERSA JACOBSENA

Dramatyczny koniec sezonu dla Andersa Jacobsena. Norweski zawodnik bardzo niefortunnie upadł podczas piątkowych zawodów i zerwał wiązadło krzyżowe w kolanie.

Austriacki szkoleniowiec norweskiej kadry był załamany tym co stało się Jacobsenowi. Z ogromnym smutkiem pisał na swoim facebook’u: Zły dzień dla nas dzisiaj w Planicy. Kolano Andersa jest w złej dyspozycji. Reszta chłopaków spisała się bardzo dobrze. Jestem z nich zadowolony. Lecz teraz wszystkie nasze myśli biegną ku Andersowi. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Clas Brede Bråthen, norweski dyrektor sportowy uspokoją wszystkich zatrwożonych zdrowiem Jacobsena: Anders jest w dobrej formie. W Oslo przejdzie operację i naprawdę wszystko powinno być dobrze.

Kiedy Norweg upadł na zeskok wszyscy wstrzymali oddech. Alexander Stoeckl był bardzo zszokowany, kiedy Jacobsen długo nie mógł wstać. 28-letni zawodnik pojechał wraz z Torbjørnem, lekarzem kadry do szpitala w Lubljanie. Jak powiedział, teraz najważniejsze jest aby Anders jak najszybciej przeszedł operację. „Rozpoczęliśmy już leczenie, ale operacja jest konieczna. Teraz kolano musi zostać unieruchomione. Przygotowania do operacji już trwają. Musimy trochę odczekać, taka jest procedura.” – zakończył lekarz norweskiej kadry. 

vg.no

Podziel się:

Dodaj komentarz