You are currently viewing KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ” (WIDEO)

KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ” (WIDEO)

stoch mp b.leja - KAMIL STOCH dla SkokiPolska: "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ" (WIDEO)

Zimowy Wicemistrz Polski sezonu 2012/2013 – Kamil Stoch był jednym z najlepszych skoczków narciarskich minionej zimy. Tytuł Mistrza Świata w Predazzo, a także 3. miejsce w generalnej klasyfikacji PŚ pokazuje, że jest on zawodnikiem światowego formatu. Kamil w wywiadzie dla nas podsumował sezon i opowiedział o swoich wrażeniach po jego zakończeniu.

  

Kamil o MP: „Zawody były na najwyższym światowym poziomie, rywalizacja do ostatniego skoku była bardzo zacięta.”

Kamil o minionym i przyszłym sezonie: „Udało mi się spełnić moje dwa stoch b.leja - KAMIL STOCH dla SkokiPolska: "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ" (WIDEO)marzenia, czyli stanąć na podium w PŚ i zdobyć mistrzowskie złoto, także jak najbardziej, marzenia się spełniają. Uważam jednak, że jest sporo do osiągnięcia w tym sporcie.”

O wsparciu kibiców: „Bardzo im dziękujemy, za to że byli wtedy kiedy ich najbardziej potrzebowaliśmy. Ci prawdziwi kibice dali nam odczuć, że są z nami, że nas wspierają, że są z nami nawet w najtrudniejszych momentach.”

O zmęczeniu sezonem i najbliższych planach: „Czuję w nogach, że ten sezon trwa już bardzo długo. Był poprzeplatane w te dobre i w te trudne chwile, także dobrze że się już kończy. Nasi najbliżsi też czekają już na nas w domach. Chciałbym odpocząć, przemyśleć sobie wszystko i przeanalizować.”

{youtube}RwgQmW4JsIE{/youtube}

 

korespondencja z Wisły – Bartosz Leja

 

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz