GRZEGORZ MIĘTUS dla SkokiPolska: „TO BYŁ DLA MNIE ZŁY SEZON”

GRZEGORZ MIĘTUS dla SkokiPolska: „TO BYŁ DLA MNIE ZŁY SEZON”

mietus grzegorz bl - GRZEGORZ MIĘTUS dla SkokiPolska: "TO BYŁ DLA MNIE ZŁY SEZON"

Grzegorz Miętus po nie najlepszym sezonie, zaprezentował bardzo dobre skoki (129 i 129 m) w konkursie drużynowym Mistrzostw Polski w Wiśle-Malince i zdobył wraz z AZS Zakopane pierwsze miejsce. W zmaganiach indywidualnych zakończył rywalizację na 12. lokacie (122 i 122,5 m). Młodszy z braci Miętus podsumował dla nas sezon i opowiedział o planach na najbliższy czas.

  

„To był zły sezon jak dla mnie, wczorajsze zwycięstwo drużynowe było można powiedzieć – na otarcie łez. Na dużych imprezach kompletnie się posypałem. Nie udało się wystartować w żadnych zawodach Pucharu Świata i na Mistrzostwach Świata Juniorów też mi nie wyszło” – powiedział Miętus.

mietus grzes j.bodzianny - GRZEGORZ MIĘTUS dla SkokiPolska: "TO BYŁ DLA MNIE ZŁY SEZON"

Oceniając start w Mistrzostwach Polski zawodnik AZS Zakopane przyznał, że z konkursu drużynowego jest bardzo zadowolony – „Moje skoki były bardzo dobre i powtarzalne, lecz z konkursu indywidualnego nie jestem zadowolony, a nawet jestem zły, gdyż po bardzo dobrych skokach w pierwszym konkursie, w indywidualnym skakałem już tak samo jak przez cały sezon, czyli przeciętnie… liczyłem na dobre miejsce lecz się rozczarowałem”.

„Teraz czas na odpoczynek i studia, później znowu treningi podczas których chciałbym się skupić nad poprawieniem techniki” – zakończył Grzesiek.

informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz