POWRÓT HARRIEGO OLLI – PRAWDA, CZY FAŁSZ? (WIDEO)

POWRÓT HARRIEGO OLLI – PRAWDA, CZY FAŁSZ? (WIDEO)

olli harri vera john - POWRÓT HARRIEGO OLLI - PRAWDA, CZY FAŁSZ? (WIDEO)

Co jakiś czas słyszymy o planach powrotu Harriego Olli, którego z powodzeniem można nazwać „persona non grata”. Po ogłoszeniu, że jego osobistym trenerem został Matti Nykkaenen dowiadujemy się o kolejnych sponsorach tego tandemu. Co jednak najbardziej intrygujące, za coraz częstszą obecnością Olliego w mediach nie idą żadne informacje dotyczące sportowego przygotowania Fina. Nie pojawiła się także żadna informacja dotycząca konkretnego terminu powrotu na skocznię.

  

Celem krnąbrnego Fina ma być ponoć medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Wieść ma do tego nie łatwa droga, poprzez trening poza fińską kadrą narodową – w ramach niezależnego team’u. Jeśli Olli dokonałby tego, z pewnością zadziwiłby cały sportowy świat, jednak na ten moment – można powątpiewać w samą możliwość powrotu Fina na skocznię. W fińskich mediach pojawia się on dość często, udziela wielu wywiadów i wzbudza spore zainteresowanie – także sponsorów. „Zawsze kiedy się rywalizuje, medal musi być celem. W moim wieku posiadam już dużą rutynę, więc powinienem szybko wrócić do formy.” – powiedział ostatnio Olli.

Oto jeden z filmików prezentujących „medialną aktywność” fińskiego skoczka:

{youtube}-XGaubau30o{/youtube}

Pierwsze szczegółowe informacje dotyczące jego powrotu na skocznię powinny się pojawić latem. Wtedy zobaczymy, czy to realny projekt, czy też Fin po raz kolejny postanowił zagrać na nosie fanom skoków.

Źródło: seiska.fi / informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz