You are currently viewing SKOCZKOWIE NARCIARSCY ZAGRAJĄ W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ W STARYCH JABŁONKACH!

SKOCZKOWIE NARCIARSCY ZAGRAJĄ W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ W STARYCH JABŁONKACH!

{jcomments on}stoch kot zyla b.leja - SKOCZKOWIE NARCIARSCY ZAGRAJĄ W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ W STARYCH JABŁONKACH!

Nie lada gratka czeka na kibiców siatkówki plażowej oraz.. skoków narciarskich podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 w Starych Jabłonkach między 1. a 7 lipca w Hotelu Anders. Ta mała mazurska miejscowość po 15 latach organizacji zawodów w siatkówce plażowej doczekała się tak wielkiego wydarzenia. Dziś na oficjalnej stronie wydarzenia poinformowano o gościach specjalnych finałowego dnia rozgrywek. Kto nimi będzie? Kadra polskich skoczków narciarskich na czele z trenerem Kruczkiem! Tym samym skoczkowie zostali ambasadorami tego wydarzenia.

W kadrze nie zabraknie w tym dniu m.in. Mistrza Świata z Val di Fiemme Kamila Stocha i „złotoustego” Piotra Żyły.

Skoczkowie wielokrotnie pokazali, że grać w siatkówkę potrafią. Dowodem na to jest chociażby spotkanie skoczków i siatkarzy halowych na specjalnym meczu w Szczecinie. Również w Starych Jabłonkach zawodnicy zaprezentują siatkarskie umiejętności i rozegrają pokazowy mecz siatkówki plażowej pod patronatem Fundacji HEROSI.

– Dla nas to zaszczyt, że reprezentacja Polski w skokach narciarskich przyjęła nasze zaproszenie i będzie aktywnie uczestniczyć w Mistrzostwach Świata w siatkówce plażowej. O tym, że chłopaki zawsze dają z siebie wszystko, wiemy między innymi po ostatnim sezonie skoków, więc zapowiada się nam ciekawe widowisko -mówi Michał Sieczko, szef oprawy i event marketingu Mistrzostw Świata.

Skoczkowie zagrają ubrani w charakterystyczne stronie wydarzenia, a cały dochód (89zł za sztukę) zostanie przekazany Fundacji Herosi.

Źródło: worldtour.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz