CASEY COLBY ZREZYGNOWAŁ z FUNKCJI TRENERA SKOCZKÓW USA

CASEY COLBY ZREZYGNOWAŁ z FUNKCJI TRENERA SKOCZKÓW USA

colby casey usaskijumping.org - CASEY COLBY ZREZYGNOWAŁ z FUNKCJI TRENERA SKOCZKÓW USA

Casey Colby – trener drugiej drużyny skoczków narciarskich w USA i dyrektor programowy kadry postanowił podać się do dymisji. „To była dla mnie bardzo trudna decyzja” – powiedział portalowi usaskijumping.org. – „Podejmowanie prób decydowania co zrobić w mojej sytuacji było w mojej głowie od kilku miesięcy. Praca w świecie skoków narciarskich to wszystko, co było mi znane od wielu lat, poczułem jednak że muszę wprowadzić pewne zmiany, aby czuć, że nadal się rozwijam.”

 

Alan Johnson – dyrektor sportowy USA Ski Jumping Team podkreślił, że Colby wniósł ogromny wkład w rozwój amerykańskich skoków. „Oblicze naszych skoków będzie wyglądać zupełnie inaczej w niedalekiej przyszłości, ponieważ Casey Colby był zaangażowany na wielu poziomach. Musimy być kreatywni, aby objąć opieką wszystkie kwestie, które on obejmował. Mam nadzieję, że będziemy mogli zachować cenny wkład Casey’a, który mógłby występować w charakterze doradcy. Jego wiedza i doświadczenie jest ogromne, nie można ich łatwo zamienić, dziękuję mu za to.” – powiedział Johnson. 

Colby rozważa wiele możliwości dotyczących jego przyszłości: „Czułem potrzebę przedłożenia mojego własnego życia ponad pracę. To przyniesie drużynie okazję do świeżego spojrzenia na nowe perspektywy.” – przyznał. 

Źródło: usaskijumping.org

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz