MORGENSTERN PO ROZSTANIU ZE SWOJĄ PARTNERKĄ

{jcomments on}Morgenstern Thomas S.piwowar - MORGENSTERN PO ROZSTANIU ZE SWOJĄ PARTNERKĄ

W życiu Thomasa Morgensterna – jedenego z najlepszych austiackich skoczków narciarskich – wiele się zmieniło w ostatnim czasie. Popularny „Morgi” z chęcią dzieli się ze swoimi fanami na Facebooku ciekawostkami z życia, zdjęciami zarówno z zawodów jak i prywatnymi, czy też relacjami z konkursów. Na początku września poprzedniego roku wyznał z radością, że zostanie ojcem. Matką dziecka jest wieloletnia partnerka skoczka – Kristina Cerncic.

  

„Dzisiaj w nocy urodziła się nasza córeczka Lilly. Wszyscy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Nowa, ekscytująca część naszego życia właśnie się rozpoczyna!” – napisał na Facebooku 26 grudnia Morgenstern. Tysiące fanów składało mu najszczersze życzenia. Morgenstern wielokrotnie informował o swoim pobycie w domu, wspominał o córce i rodzinie.

10 kwietnia Morgi zaskoczył wszyskich swoich kibiców, dodając wpis o następującej treści: „Po 10 wspaniałych latach Kristina i ja pójdziemy osobnymi drogami. W przyjaźni wychowamy naszą córkę Lilly. Uprzejmie prosimy i uszanowanie naszej prywatności.” Ze swoją partnerką Kristiną był w związku od czasów szkolnych. 

Źródło: Facebook – Fan Page Thomasa Morgensterna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz