ADAM MAŁYSZ WYSTARTUJE w ORLEN WARSAW MARATHON (WIDEO)

ADAM MAŁYSZ WYSTARTUJE w ORLEN WARSAW MARATHON (WIDEO)

{jcomments on}malysz adas bl - ADAM MAŁYSZ WYSTARTUJE w ORLEN WARSAW MARATHON (WIDEO)

Adam Małysz, który po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego zasiadł za kierownicą samochodu rajdowego postanowił sróbować swoich sił w lekkoatletyce. Jak podali organizatorzy Orlen Warsaw Marathon „Orzeł z Wisły” potwierdził swój udział w biegu na 10 km. Oprócz Małysza w niedzielnej imprezie weźmie udział m.in Justyna Kowalczyk.

 

To znakomita informacja dla uczestników zawodów i kibiców, dla których obecnoś tak znanego sportowca będzie stanowiła silny magnes, przyciągający do startu.

– Orlen Warsaw Marathon to świetna okazja by wspólnie spędzić czas, promując zdrowy styl życia. Na starcie staniemy razem z Rafałem Martonem i zobaczymy, czy chociaż w połowie będziemy tak konkurencyjni jak na rajdowych odcinkach specjalnych. Mamy nadzieję, że spotkamy tam wielu naszych kibiców. Do zobaczenia 21 kwietnia! – mówił niedawno Adam Małysz.

– Jesteśmy w kontakcie z naszymi partnerami, którzy wszystkich serdecznie zapraszają na imprezę. Nie otrzymaliśmy od nich żadnych informacji, żeby cokolwiek w kwestii startu wymienionych osób miało ulec zmianie – powiedział Tomasz Ignatowicz z biura organizatora Orlen Warsaw Marathon.

TUTAJ możecie zobaczyć zaproszenie Adama Małysza na Orlen Warsaw Marathon.

Źródło: redbull.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz