You are currently viewing SIATKARZE DLA HOSPICJUM 2013 – SKOCZKOWIE RÓWNIEŻ WEZMĄ UDZIAŁ

SIATKARZE DLA HOSPICJUM 2013 – SKOCZKOWIE RÓWNIEŻ WEZMĄ UDZIAŁ

Polacy Mietus Zyla Kot S.Piwowar - SIATKARZE DLA HOSPICJUM 2013 – SKOCZKOWIE RÓWNIEŻ WEZMĄ UDZIAŁ

Chociaż sezon skoków narciarskich dobiegł końca, zawodnicy regenerują siły to nie pozwalają nam o sobie zapomnieć. Tak jak rok temu wezmą udział w charytatywnym meczu z polskimi siatkarzami i siatkarkami w Szczecinie. Oficjalnie otwarto 6. Edycję akcji „Siatkarze dla Hospicjum” a 4. Edycję Meczu Gwiazd.

W wielkim charytatywnym wydarzeniu biorą udział zarówno amatorzy jak i profesjonalni siatkarze i siatkarki a także skoczkowie, którzy z siatkówką są za pan brat.

25 maja odbędzie się IV Mecz Gwiazd. W sali Szczecińskiego Domu Sportu przy ulicy Tenisowej 33 będziemy mogli zobaczyć m.in.:

  • siatkarki: Anitę Kwiatkowską (Atom Trefl Sopot), Izabelę Bełcik (Atom Trefl Sopot), Joannę Mirek (Chemik Police);
  • siatkarzy: Daniela Plińskiego (Skra Bełchatów), Paweła Woickiego (Skra Bełchatów), Marcina Wikę (Delecta Bydgoszcz).

Nie jest to jeszcze ostateczna lista, ponieważ część siatkarzy z którym prowadzone są rozmowy jeszcze nie określiła się do końca, ze względu na trwający sezon ligowy oraz perspektywę sezonu reprezentacyjnego.

Skoczkowie wystąpią w składzie: Kamil Stoch, Jakub Kot, Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki oraz Krzysztof Miętus.

Nie zabraknie również kadry trenerskiej: Adam Grabowski (Atom Trefl Sopot), Łukasz Kruczek, Mariusz Wiktorowicz (Chemik Police) oraz Piotr Makowski (Delecta Bydgoszcz; jeśli udział nie będzie kolidował z kadrą).

Oprócz meczu rodzimych gwiazd rozegrany zostanie, już po raz szósty, Turniej Amatorski (25-26 maja). W każdej ze zgłoszonych drużyn muszą być przynajmniej dwie kobiety. Wpisowe za drużynę wynosi 500 zł. Szczegóły zgłoszenia drużyny można zobaczyć pod tym linkiem.

Wszystkie wydarzenia i pieniądze zebrane w związku z nimi zasilą Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Już teraz wiadomo, że z licytacji pamiątek podarowanych przez skoczków udało się uzyskać 600o zł!

Bilety na Mecz Gwiazd będą dostępne na początku maja w siedzibie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych (Al. Powstańców Wielkopolskich 66/68, 70-111 Szczecin) . Cena biletu wyniesie 30zł.

Więcej informacji oraz śledzić wydarzenia można TUTAJ

siatkarzedlahospicjum.pl / salps.szczecin.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz