You are currently viewing AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ KAMILA NOWOSIELSKIEGO – LICYTUJ AUTOGRAFY SKOCZKÓW
Kamil Stoch, fot. Bartosz Leja

AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ KAMILA NOWOSIELSKIEGO – LICYTUJ AUTOGRAFY SKOCZKÓW

stoch mp b.leja - AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ KAMILA NOWOSIELSKIEGO - LICYTUJ AUTOGRAFY SKOCZKÓW

Jeżeli marzysz o autografie skoczka, a jednocześnie chciałbyś nieść pomoc, to zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej na rzecz Kamila Nowosielskiego.

26-letni Kamil pochodzi z Lubania na Dolnym Śląsku. W maju 2012 roku wykryto u niego złośliwy nowotwór mózgu – glejak. W czerwcu przeszedł pierwszą operację, jednak nastąpił nawrót choroby i to ze zdwojoną siłą. W lutym, bieżącego roku, przeszedł kolejną, ciężką operację. Pomimo tego, że guz przez swoje newralgiczne położenie w znacznej mierze jest nieoperacyjny, to jest szansa na wyleczenie.

Pomóc może terapia genowa w Houston (USA), gdzie został zakwalifikowany na leczenie. Niestety, koszty wahają się od 300.000 do 600.000 złotych, dlatego prosimy wszystkich o nawet najmniejszą pomoc finansową.

Możemy pomóc Kamilowi na kilka sposobów. Dzięki Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” możliwa jest publiczna zbiórka pieniędzy na leczenie Kamila. Można także przekazać 1% podatku (szczegółowe informacje). 

Dodatkowo można wziąć udział w licytacji autografów skoczków – Thomasa Morgensterna (link, link, link), Kamila Stocha (link, link, link, link), Łukasza Rutkowskiego (link) czy Toma Hilde (link).

Więcej informacji można zobaczyć Tutaj i Tutaj

Źródło: winterszus.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz