You are currently viewing LINE JAHR z NADZIEJĄ NA DOBRE WYNIKI w SEZONIE OLIMPIJSKIM

LINE JAHR z NADZIEJĄ NA DOBRE WYNIKI w SEZONIE OLIMPIJSKIM

jahr line s.piwowar - LINE JAHR z NADZIEJĄ NA DOBRE WYNIKI w SEZONIE OLIMPIJSKIM

Line Jahr to najbardziej doświadczona skoczkini w reprezentacji Norwegii. Zawodniczka, która w przeszłości trzykrotnie wygrywała konkursy Pucharu Kontynentalnego Pań miniony sezon zalicza do udanych. Zawodniczka liczy również na dobre występy w przyszłym sezonie i zapowiada walkę o czołowe lokaty na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

 W ubiegłym sezonie Jahr dwukrotnie zajmowała szóste miejsca w konkursach Pucharu Świata (w Schonach-Schönwald oraz w Sapporo), zaś na Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme była 37.

29-letnia skoczkini ma nadzieję, że przyszła zima będzie jeszcze lepsza, ponieważ będzie miała więcej motywacji do treningów i powiększania umięjętności: ” Przyszły sezon będzie wyjątkowy, bo to pierwszy w historii kobiecych skoków sezon olimpijski. To dodatkowo motywuje do treningów i ciężkiej pracy„. Norweska zawodniczka liczy, że na Igrzyskach będzie w stanie walczyć o medal:” Nie ukrywam, że będe walczyła o olimpijski medal, ale nie będe to tylko ja… Wszystkie zawodniczki chcą pokazać się z jak najlepszej strony, co zapowiada wspaniałe emocje.”

Line Jahr będzie skupiała się na trenowaniu swojej techniki, w czym nie pomaga jej przedłużający się ból kostki: „Zdaję sobie sprawę, że nie technika jest moją mocną stroną. Daleko mi do Sary Takanashi czy do Sary Hendrickson, ale poprawie ten element. Dodatkowo jestem troche ograniczona ruchowo przez kontuzję kostki, która nie daje o sobie zapomnieć „- zakończyła Jahr.

źródło: linejahr.com

 

 

 

Dodaj komentarz