OBIEKTY W SOCZI POD KONTROLĄ ROSYJSKIEJ FEDERACJI NARCIARSKIEJ

OBIEKTY W SOCZI POD KONTROLĄ ROSYJSKIEJ FEDERACJI NARCIARSKIEJ

sochi 2014 logo1 - OBIEKTY W SOCZI POD KONTROLĄ ROSYJSKIEJ FEDERACJI NARCIARSKIEJ

Do igrzysk olimpijskich w Soczi pozostało już niewiele czasu, dlatego też nie dziwi fakt posezonowej kontroli obiektów narciarskich w rosyjskim kurorcie. Oprócz skoczni tamtejsza federacja narciarska sprawdziła trasy do biegów i kombinacji norweskiej.

 

Wrażeniami z wizyty podzielił się szef tamtejszej federacji Andrei Vorobyov: „Skoki w zimie pokazały nam wiele, czeka nas jednak wiele pracy z usuwaniem zanieczyszczeń i kamieni. Problemy na małej skoczni K-95 z zeskokiem wyeliminowaliśmy w kilka dni. Liczymy, że w maju problemy techniczne znikną, a zespół będzie mógł prowadzić szkolenia”.

Szef federacji narciarskiej odpowiedzialny za kombinację narciarską, Dmitrij Dubrovsky, opowiedział o trasach pod tą konkurencję i zapewnił o rozwiązaniu problemów logistycznych: „Celem naszej wizytacji był przegląd torów, skoczni i wszystkiego pozostałego niezbędnego zaplecza. Na spotkaniu z przedstawicielami Krasnej Polany dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące jesiennego procesu szkoleniowego. Problem z transportem i zakwaterowaniem naszych gości w przyszłości został rozwiązany”.

 źródło: tramplin-perm.ru

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz