You are currently viewing POLACY PRZED PRZYGOTOWANIAMI DO SEZONU. „STAĆ NAS NA JESZCZE LEPSZE WYNIKI”

POLACY PRZED PRZYGOTOWANIAMI DO SEZONU. „STAĆ NAS NA JESZCZE LEPSZE WYNIKI”

kruczek lukasz hala sp wm - POLACY PRZED PRZYGOTOWANIAMI DO SEZONU. "STAĆ NAS NA JESZCZE LEPSZE WYNIKI"

Od zakończenia sezonu 2012/2013 minął już ponad miesiąc, większość zawodników odpoczynek ma już za sobą, niektóre kadry – w tym polska – myślą już o przygotowaniach do sezonu letniego 2013. Tradycyjnie będzie to czas prób i testów i powrotu do międzynarodowej rywalizacji. „W przygotowaniach polskiej kadry do sezonu na pewno będą zmiany, ale niewielkie. – powiedział nam trener Łukasz Kruczek i dodał – „Chcąc piąć się do góry musimy wprowadzać korekty. Stać nas na jeszcze lepsze wyniki.”

 

Trener polskiej kadry, jak sam twierdzi, woli się skupiać na przyszłości. „Praktycznie w ogólne nie wracamy do chwil z minionego sezonu, teraz kubacki dawid sp - POLACY PRZED PRZYGOTOWANIAMI DO SEZONU. "STAĆ NAS NA JESZCZE LEPSZE WYNIKI"jesteśmy myślami przy organizacji kolejnego sezonu. Chwile, które były są już zapisane w historii. Wiem, że mamy tendencję do życia historią, natomiast należy patrzeć do przodu – kroczek po kroczku, ale pniemy się dalej do góry.”

„W przygotowaniach polskiej kadry do sezonu na pewno będą zmiany, ale niewielkie. Chcąc piąć się do góry musimy wprowadzać korekty, natomiast jeżeli chodzi o generalną strukturę przygotowań – zostaje ona taka sama.” – dodaje.

stoch kamil ass - POLACY PRZED PRZYGOTOWANIAMI DO SEZONU. "STAĆ NAS NA JESZCZE LEPSZE WYNIKI"

„Do trenowania przykładamy się zawsze w 110%. Jak często będziemy startować – to będzie indywidualnie dobierane z trenerem, w zależności od własnej dyspozycji, samopoczucia i zmęczenia. To będzie sprawa bieżąca, czy będziemy startować we wszystkich zawodach, czy będziemy coś odpuszczać.” – powiedział Dawid Kubacki.

Kamil Stoch, dla którego miniony sezon był niewątpliwie sezonem marzeń, wspomniał nam o tym, że mobilizacja będzie u niego wzrastać razem z kolejnymi skokami: „Niedługo wznawiamy treningi, także przyjdzie czas aby w pełni powróciła pozytywna energia i chęć do skakania. Ustalimy z trenerem, czy będziemy startować wszystkie konkursy, czy część odpuścimy.”

informacja własna

 

 

Dodaj komentarz