SEPP BUCHNER NOWYM TRENEREM MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI NIEMIEC

SEPP BUCHNER NOWYM TRENEREM MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI NIEMIEC

seppbuchnerdsvphotocall20102011hba9qltsujll.jpg - SEPP BUCHNER NOWYM TRENEREM MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI NIEMIEC

Niemiecki Związek Narciarski poinformował o zmianach, które zaszły w szeregach kadr narodowych. Najistotniejszą wiadomością jest to, że Sepp Buchner będzie w nadchodzącym sezonie trenerem młodzieżowej reprezentacji Niemiec w skokach narciarsich i kombinacji norweskiej. Zastąpi on na stanowisku wieloletniego trenera niemieckich juniorów Rolfa Schilliego.

{jcomments on}

39-letni szkoleniowiec przejmuje kadrę juniorów ze skutkiem natychmiastowym. Sepp Buchner będzie odpowiedzialny za rozwój i prowadzenie młodych skoczków oraz kombinatorów norweskich. Nowy szkoleniowiec niemieckiej młodzieżówki wraz z trenerami kadr seniorskich ma za zadanie również wyszukiwanie nowych talentów.

Z niecierpliwością czekam na pracę w nowej roli. To dla mnie wielki zaszczyt, ale również duży obowiązek i wielkie wyzwanie-powiedział nowy trener niemieckich juniorów.

Sepp Buchner jest trenerm dyplomowanym i wierzy, że nabyte doświadczenie pomoże mu w nowej pracy

Jako trener kombinacji norweskiej od 1999 roku zebrałem spore doświadczenie wychowując młode pokolenie zawodników i odnosząc z nimi sukcesy. Teraz moją wiedzę chciałbym wnieść do pracy w nowej roli  i tym samym pomóc kadrom narodowym Niemiec, wprowadzając do nich młodych i utalentowanych sportowców zarówno w skokach jak i kombinacji norweskiej. Moim celem jest również współpraca ze wszystkimi związkami narciarskimi poszczególnych landów, aby została stworzona niezbędna struktura do odnajdowania uzdolnionych dzieci i ich dalszego rozwoju– zakończył Bucher.

źródło: skispringen.com

 

Podziel się:

Dodaj komentarz