NORWEŻKI NA OLIMPIJSKI SEZON 2013/2014

NORWEŻKI NA OLIMPIJSKI SEZON 2013/2014

jahr line s.piwowar5 - NORWEŻKI NA OLIMPIJSKI SEZON 2013/2014

Po tym jak kadry na nadchodzący sezon ogłosili Norwegowie, dzisiaj oficjalnie poznaliśmy także skład kadry norweskich skoczkiń – będą w niej skakać cztery zawodniczki. Trenerami skaczących Norweżek będą Jermund Lunder i Thomas Lobben.

 

Line Jahr, Maren Lundby, Anette Sagen i Gyda Enger będą reprezentowały Norwegię w sezonie 2013/2014. Jak poinformowała na swojej stronie internetowej Jahr, znaczącą różnicą w porównaniu do poprzednich sezonów będzie znacznie większa liczba treningów w norweskim Lillehammer, także łączonych ze zgrupowaniami skoczków.

„Największą zaletą tego jest to, że będziemy spędzać więcej czasu w domu i będziemy mogły wykonać trening lepiej, niż byłoby to na wyjazdowych zgrupowaniach. Spędzimy także więcej czasu podczas treningu m.in. z Andersem Fannemelem, Tomem Hilde, Kennethem Gangnesem, Atle Pedersenem Roensenem, a także moim chłopakiem – Fredrikiem Bjerkeengenem.” – napisała Line Jahr.

Jutro norweskie zawodniczki udadzą się do Sandefjord, gdzie rozpoczną przygotowania do pierwszego olimpijskiego sezonu dla skoczkiń.

Źródło: linejahr.com

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz