You are currently viewing HINTERZARTEN JUŻ PRAWIE GOTOWE NA INAUGURACJĘ SEZONU LETNIEGO

HINTERZARTEN JUŻ PRAWIE GOTOWE NA INAUGURACJĘ SEZONU LETNIEGO

hinterzarten adlerschanze dennis - HINTERZARTEN JUŻ PRAWIE GOTOWE NA INAUGURACJĘ SEZONU LETNIEGO W tym roku cykl Letniego Grand Prix rozpocznie się w niemieckim Hinterzarten. To miasto w Czarnym Lesie ma swoją długą tradycję, jeśli chodzi o skoki narciarskie. Organizatorzy już zapowiedzieli znacznie niższe ceny biletów niż w ubiegłym roku.

 

Najlepsi skoczkowie zawitają do Hinterzarten w dniach 26-28 lipca. W godzinach porannych 26 lipca odbędą się oficjalne treningi i kwalifikacje kobiet i mężczyzn. O godzinie 20 będzie miał miejsce pierwszy konkurs, w którym będą rywalizowały panie. Następnego dnia odbędzie się drużnowy konkurs mieszany a w ostatni dzień w konkursie indywidualnym będą rywalizować panowie.
Dodatkowo na mniejszych obiektach w Hinterzarten (HS-77) w tym samym czasie będzie rozgrywany FIS Youth Cup, gdzie będą rywalizowali młodsi skoczkowie.

Przygotowania do inauguracji sezonu letniego w Niemczech są już w zaawansowanym stadium. Impreza dostała dostację od miasta, a więc co za tym idzie bilety będą w znacznie korzystniejszych cenach: od 5 euro za bilet na kwalifikacje czy 9 euro za wstęp na konkurs mieszany.

Letniej Grand Prix będą towarzyszyły także inne atrakcje zawarte w programie, które będą trwały do późnych godzin wieczornych.
Sprzedaż biletów rusza już 10 lipca. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem (strona dostępna tylko w niemieckiej wersji jezykowej) LGP HINTERZARTEN

skispringen.com

Podziel się:

Dodaj komentarz