You are currently viewing SŁOWEŃCY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO NOWEGO SEZONU

SŁOWEŃCY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO NOWEGO SEZONU

Tepes Jurij S.Piwowar - SŁOWEŃCY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO NOWEGO SEZONU

Poszczególne reprezentacje powoli wkraczają w rytm przygotowań do nowego sezonu. Również Słoweńcy rozpoczęli treningi. Mają za sobą ćwiczenia na siłowni oraz pierwsze skoki.

Słoweńcy przygotowania rozpoczęli od sesji treningowych na siłowni pod okiem Matjaža Polaka. Następnie pod kierownictwem trenera Gorana Janusa odbyli szkolenie w Villach na małej skoczni po czym udali się na obiekty Kranjskiej Gory. Niewątpliwie Słoweńcy mają dużą motywację do treningu i osobistego doskonalenia, sezon olimpijski będzie bardzo wymagający a skoczkowie są głodni sukcesu.

-„Wracamy do skakania. Na początku skakaliśmy na małych obiektach w Villach, tak samo jak w zeszłym roku kiedy przystosowywaliśmy się do nowych kombinezonów. Jestem zadowolony ze skoków, ale cały czas poprawiam technikę, bo zimą może być za późno” – powiedział Jurij Tepes.

Skoczkowie nie zapominają również o czasie wolnym. Jurij Tepes, Peter Prevc i Jaka Hvala brali udział w rajdzie samochodowym. Jak widać sporty samochodowe są popularne wśród skoczków.

Źródło: siol.net

Podziel się:

Dodaj komentarz