You are currently viewing KOLEJNA WYSTAWA ZDJĘĆ AUTORSTWA SCHLIERENZAUERA

KOLEJNA WYSTAWA ZDJĘĆ AUTORSTWA SCHLIERENZAUERA

schlierenzauer gregor2 s.piwowar - KOLEJNA WYSTAWA ZDJĘĆ AUTORSTWA SCHLIERENZAUERA

Gregor Schlierenzauer wielokrotnie powtarzał, że fotografia to jego ogromna pasja, a aparat towarzyszy mu praktycznie zawsze. Nie dziwi więc fakt, że chce podzielić się swoimi zdjęciami i po raz kolejny ma możliwość zaprezentowania ich na wystawie. Jej oficjalne otwarcie odbędzie się już 28 czerwca.

 

Skoczek w swoich pracach chce uchwycić chwile, wspomnienia. Szczególnie cieszy się fotografowaniem podczas podróży, gdzie szuka różnorakich motywów i inspiracji. Charakteryzuje swoje zdjęcia używając słów: wygoda, spontaniczność, ale  także powaga i wrażliwość.

„W młodych latach miałem możliwość zobaczyć kawałek świata, dlatego też teraz na wiele rzeczy patrzę inaczej. Fotografowanie pomaga mi świadomie iść przez życie. Szukam w nim spokojnych momentów, cieszę się nimi, a dzięki zdjęciom mogę zabierać je z sobą.” – mówi Schlierenzauer.

Przyznaje też, że fotografia pomaga mu na chwilę odpocząć od sportu. Zaznacza również, że cieszy się, kiedy fani nie widzą w nim tylko i wyłącznie skoczka.

W Salzburgu w FISLandesskimuseumWerfenweng są obecnie wystawiane fotografie Schlierenzauera. Oficjalne otwarcie odbędzie się 28 czerwca, na którym wśród prelegentów pojawi się HansMüller - przewodniczący Muzeum oraz MichaelWalchshofer – wiceprezes OSV i prezes FIS-Landesskimuseum Werfenweng.

Wystawę będzie można zobaczyć od 29 czerwca do 6 października 2013 w środy, piątki i niedziele w godz. 13.00 – 16.00. 

źródło: http://www.landderberge.at 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz