You are currently viewing SCHLIERENZAUER NA DANUBLE ISLAND FESTIVAL

SCHLIERENZAUER NA DANUBLE ISLAND FESTIVAL

Choć przed nami zbliżający się wielkimi krokami sezon letni, większą uwagę skupia się na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.  Kolejne wydarzenie, promujące Igrzyska 2014, będzie miało miejsce 22 czerwca w Wiedniu.

Danuble Island Festival to festiwal muzyczny, na który od trzydziestu lat przybywa około 3 miliony turystów z całej Europy rocznie. W tym roku, organizatorzy postanowili postawić na urozmaicenie scenariusza wydarzenia. 22 czerwca, z okazji Światowego Dnia Olimpijskiego, w Wiedniu będzie można się spotkać z austriackimi Olimpijczykami.

Na tak ważnym wydarzeniu, nie może zabraknąć najbardziej utytułowanego, austriackiego skoczka narciarskiego, a zarazem pretendenta do tytułu Mistrza Olimpijskiego – Gregora Schlierenzauera.
Dzięki obecności gwiazd narciarstwa, będziemy mogli hucznie świętować 30. Festiwal. Będzie dużo atrakcji i niespodzianek!”– zapewniał Michael Häupl, burmistrz Wiednia.
Jedną z atrakcji będzie konkurs, w którym do wygrania będzie bilet lotniczy do Soczi, wraz z biletem na Igrzyska Olimpijskie i zakwaterowaniem.

 

 

Źródło: 2013.donauinselfest.at

Dodaj komentarz