MACIEJ MACIUSIAK o WSPÓŁPRACY z NOWYMI PODOPIECZNYMI

MACIEJ MACIUSIAK o WSPÓŁPRACY z NOWYMI PODOPIECZNYMI

mateja maciusiak bl - MACIEJ MACIUSIAK o WSPÓŁPRACY z NOWYMI PODOPIECZNYMI

Maciej Maciusiak w maju został głównym trenerem juniorskiej reprezentacji Polskii. W jego ekipie znalazło się także czterech nowych skoczków: Krzysztof Leja, Adam Ruda, Przemysław Kantyka i Jakub Wolny. Trener Maciusiak ocenił pierwsze zgrupowania reprezentacji oraz współpracą z nowymi kadrowiczami.

{jcomments on}

Pierwsze zgrupowania kadra juniorska odbyła w Kołobrzegu oraz Szczyrku.

Podczas zgrupowania w Kołobrzegu grupa miała okazje poznać się bliżej, ponieważ dołączyło do nas czterech nowych zawodników. Trochę trenowaliśmy, a troche regenerowaliśmy po poprzedniej zimie. Później rozpoczęliśmy treningi w Szczyrku, gdzie po raz pierwszy tej wiosny weszliśmy na skocznie – relacjonuje Maciej Maciusiak.

Jak już wcześniej zostało wspomniane, programem szkolenia PZN zostało objętych czterech  zawodników, którzy dołączyli do reprezentacji juniorów. A jak współpracę z nimi ocenia ich trener?

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni podejsciem nowych kadrowiczów do treningu, ich motywacją i zaangażowaniem. Widać, że są bardzo chętni do pracy i już po tygodniu zrobili wielki postęp. Było kilka nowych rzeczy, ale przede wszystkim chodziło o przyzwyczjanie się do nowego sprzętu.

Cały wywiad z Maciejem Maciusiakiem można przeczytać TUTAJ

 


 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz