HANNU LEPISTÖ  JESIENIĄ W BESKIDACH

HANNU LEPISTÖ JESIENIĄ W BESKIDACH

lepistoe hannu alicja - HANNU LEPISTÖ  JESIENIĄ W BESKIDACH

Znany fiński szkoleniowiec i były indywidualny trener Adama Małysza ponownie odwiedzi Beskidy. Przez kilka dni października będzie pracował z uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach.

Trener gościł już w tych stronach w październiku zeszłego roku, aby trenować nasze młode talenty. Aktywnie uczestniczył w treningach i zaangażował się w pomoc zarówno zawodnikom, jak i ich trenerom. W polskich skoczkach Lepistö ceni sobie rzetelność i punktualność.

Dyrektor SMS Szczyrk Jarosław Konior, zadowolony z efektów współpracy, zaprosił Fina również w styczniu bieżącego roku. Hannu Lepistö przyleci do Polski także w październiku, aby kontynuować treningi z młodymi Polakami. Młodzi zawodnicy do dziś wspominają czas spędzony z trenerem jako niesamowity i bardzo cenny dla ich rozwijających się umiejętności. 

 Oprócz konsultacji, które będą przeprowadzane pomiędzy Lepistö i polskimi trenerami a uczniami-skoczkami, planowany jest także turniej skoków narciarskich pod okiem słynnego fińskiego trenera. Dokładny program jego wizyty w Beskidach nie jest jeszcze znany.

Źródło: smsszczyrk.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz