TRENINGI ROSYJSKIEJ KADRY

arefiev alexander skijumpers ucoz.ru - TRENINGI ROSYJSKIEJ KADRY

Narodowa reprezentacja Rosji w skokach narciarskich realizuje tygodniowy cykl przygotowawczy do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 w bazie Federacji Sportów Zimowych ‚Śnieżynka” w mieście Czajkowski na Uralu.

Sesje treningowe odbywać się będą od 23 do 30 czerwca 2013 roku. Później drużyna przeniesie się na treningi do Niżnego Tagiłu.

Na zgrupowaniu przebywają zawodnicy powołani do kadry: Dimitri Vasilliev, Ilmir Hazetdinov, Denis Kornilov, Aleksiej Romaszov oraz Ilja Rosliakov. Oprócz nich w szkoleniu biorą udział: Michaił Maksimoczkin, Aleksandr Sardyko, Wladislav Bojaricev. Z drużyną pracuje trener główny Alexander Arefiev, starszy trener Siergiej Zubkov, a także trenerzy Siergiej Vaganov, Aleksandr Kornilov, Genadij Tchyzov i lekarz Vladimir Kravchenko.

Aleksander Arefiev wypowiedział się na temat odbywającego się zgrupowania: – „Wspaniały kompleks – treningi można przeprowadzać w dowolnych warunkach atmosferycznych. Wyżywienie i zakwaterowanie również są bardzo dobre. Szczególne podziękowania należą się ministrowi sportu Witalijowi Mutko, za zbudowanie tak nowoczesnego obiektu”.

Źródło: tramplin.perm.ru

Podziel się:

Dodaj komentarz