LETNI CoC w STAMS – LISTA STARTOWA + KONKURS

LETNI CoC w STAMS – LISTA STARTOWA + KONKURS

Biegun Krzysztof A.Sierotnik - LETNI CoC w STAMS - LISTA STARTOWA + KONKURS

Już jutro odbędzie się pierwszy konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w 2013 roku. Areną zmagań będzie skocznia Brunnentalschanze (K-105 / HS 115) w Stams, której rekordzistą jest Gregor Schlierenzauer (118 m). Przedstawiamy listę startową zawodów, a także konkurs – ten kto będzie najbliżej poprawnego wytypowania jutrzejszego podium, wygra autograf jednego z najlepszych polskich skoczków – Macieja Kota. Zapraszamy wszystkich użytkowników do pisania komentarzy pod artykułem!

 

Program LPK w Stams:

  • 29.06.2013 r. (sobota):
    • 8:30 – oficjalne treningi
    • 11:00 – KONKURS INDYWIDUALNY
  • 30.06.2013 r. (niedziela):
    • 9:00 – seria próbna
    • 10:30 – KONKURS INDYWIDUALNY

 

LISTA STARTOWA:

 

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Stefan Huber

AUT

2.

Simon Greiderer

AUT

3.

Patrick Streitler

AUT

4.

Johannes Obermayr

AUT

5.

Markus Eggenhofer

AUT

6.

Ulrich Wohlgenannt

AUT

7.

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

8.

Remus Tudor

ROU

9.

Petr Chaadaev

RUS

10.

Mitja Meznar

SLO

11.

Sabirzhan Muminov

KAZ

12.

Krzysztof Leja

POL

13.

Konstantin Sokolenko

KAZ

14.

Akos Szilagyi

HUN

15.

Eric Mitchell

CAN

16.

Matthew Rowley

CAN

17.

Lars Antonissen

NED

18.

Diego Dellasega

ITA

19.

Oldrik van der Aalst

NED

20.

Roman Sergeevich Trofimov

RUS

21.

Christoph Stauder

AUT

22.

Dusty Korek

CAN

23.

Davide Bresadola

ITA

24.

Martin Cikl

CZE

25.

Nicolas Mayer

FRA

26.

Borek Sedlak

CZE

27.

Nicholas Fairall

USA

28.

Peter Frenette

USA

29.

Anders Johsnon

USA

30.

Anton Kalinitschenko

RUS

31.

Alexandre Mabboux

FRA

32.

Mikhail Maksimochkin

RUS

33.

Ronan Lamy Chappuis

FRA

34.

Gasper Bartol

SLO

35.

Marco Grigoli

SUI

36.

Ernest Prislic

SLO

37.

Vincent Descombes Sevoie

FRA

38.

Killian Peier

SUI

39.

Markus Eisenbichler

GER

40.

Stefan Hayboeck

AUT

41.

Elias Tollinger

AUT

42.

Florian Altenburger

AUT

43.

Nicholas Alexander

USA

44.

Clemens Aigner

AUT

45.

Roberto Dellasega

ITA

46.

Phillip Aschenwald

AUT

47.

Dominik Maylaender

GER

48.

Markus Schiffner

AUT

49.

Jakub Janda

CZE

50.

Aleksander Zniszczoł

POL

51.

Bartłomiej Kłusek

POL

52.

Cestmir Kozisek

CZE

53.

Łukasz Rutkowski

POL

54.

Daniel Wenig

GER

55.

Stephan Leyhe

GER

56.

Pius Paschke

GER

57.

Lukas Mueller

AUT

58.

Krzysztof Biegun

POL

59.

Stefan Hula

POL

60.

Klemens Murańka

POL

61.

Nejc Dezman

SLO

62.

Jan Maylaender

GER

63.

Rok Justin

SLO

64.

Thomas Diethart

AUT

65.

Matic Kramarsic

SLO

66.

Manuel Poppinger

AUT

67.

Felix Schoft

GER

68.

Jan Ziobro

POL

69.

Andraz Pograjc

SLO

70.

Marinus Kraus

GER

71.

Anze Semenic

SLO

 

 

informacja własna

 

 

Podziel się: