You are currently viewing JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: „CIESZY NAS FAKT, ŻE JAKO GRUPA PREZENTUJEMY SIĘ DOBRZE”

JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: „CIESZY NAS FAKT, ŻE JAKO GRUPA PREZENTUJEMY SIĘ DOBRZE”

ziobro janek bl - JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: "CIESZY NAS FAKT, ŻE JAKO GRUPA PREZENTUJEMY SIĘ DOBRZE"

Jan Ziobro zajął wczoraj trzecie miejsce w drugim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego w Stams. Był tym samym drugim Polakiem po Krzysztofie Biegunie, który stanął już tego lata na podium zawodów FIS. „Mam za sobą dwa dobre występy, jestem zadowolony, bo wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem.” – powiedział nam komentując weekend spędzony w Austrii.

 

Ziobro stanął na najniższym stopniu podium po skokach na 109,5 i 113,5 metra, ustępując tylko dwóm zawodnikom – Jandzie i Justinowi. Jak sam stwierdził, warunki nie wypaczały wyników konkursu. W generalniej klasyfikacji LPK zajmuje wysokie - 5. miejsce z dorobkiem 86 punktów.

"Realizujemy program treningowy krok po kroku i skoki w danym momencie wyglądają dobrze. Jest jednak jeszcze parę elementów, nad którymi pracuję. Nas wszystkich bardzo cieszy fakt, że jako grupa prezentujemy się dobrze. Nie można też zapomnieć o naszych trenerach i całym sztabie szkoleniowym. Trenerzy robią dobra robotę, atmosfera jest dobra - oby tak dalej." - powiedział z optymizmem polski skoczek i dodał: "Lato to czas przygotowawczy, dla mnie celem jest zima i to właśnie do niej się teraz przygotowuję".

informacja własna

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz