Przed nami drugi weekend z Letnim Pucharem Kontynentalnym - tym razem areną zmagań będzie skocznia Bauhenk w Kranju (Słowenia). W czołowej "10" klasyfikacji generalnej plasuje się obecnie aż czterech Polaków - Biegun, Ziobro, Hula i Murańka, zatem emocji z pewnością nie zabraknie. Ponownie zapraszamy do udziału w konkursie - wystarczy poprawnie wytypować podium jutrzejszych zawodów (zawody rozpoczynają się o godz. 10.30) pisząc komentarz pod tym artykułem, aby wygrać autograf polskiego skoczka kadry narodowej - Krzysztofa Miętusa.
Lista startowa przed jutrzejszym konkursem:
Lp. |
zawodnik |
kraj |
1. |
Jernej Damjan |
SLO |
2. |
Miran Zupancic |
SLO |
3. |
Tomaz Naglic |
SLO |
4. |
Matjaz Pungertar |
SLO |
5. |
Jaka Hvala |
SLO |
6. |
Jurij Tepes |
SLO |
7. |
Peter Prevc |
SLO |
8. |
Robert Kranjec |
SLO |
9. |
Peter Frenette |
USA |
10. |
Alexandre Mabboux |
FRA |
11. |
Akos Szilagyi |
HUN |
12. |
Anders Johnson |
USA |
13. |
Martin Cikl |
CZE |
14. |
Eric Mitchell |
CAN |
15. |
Gabriel Karlen |
SUI |
16. |
Nicolas Mayer |
FRA |
17. |
Konstantin Sokolenko |
KAZ |
18. |
Matthew Rowley |
CAN |
19. |
Killian Peier |
SUI |
20. |
Patrick Streitler |
AUT |
21. |
Pascal Kaelin |
SUI |
22. |
Dusty Korek |
CAN |
23. |
Christian Heim |
GER |
24. |
Przemysław Kantyka |
POL |
25. |
Matic Benedik |
SLO |
26. |
Sabrizhan Muminov |
KAZ |
27. |
Mikhail Maksimochkin |
RUS |
28. |
Petr Chaadaev |
RUS |
29. |
Roman Sergeevich Trofimov |
RUS |
30. |
Diego Dellasega |
ITA |
31. |
Christoph Stauder |
AUT |
32. |
Borek Sedlak |
CZE |
33. |
Markus Eggenhofer |
AUT |
34. |
Nicholas Fairall |
USA |
35. |
Volodymyr Veredyuk |
UKR |
36. |
Pascal Egloff |
SUI |
37. |
Roberto Dellasega |
ITA |
38. |
Andriy Klymchuk |
UKR |
39. |
Johannes Obermayr |
AUT |
40. |
Anze Semenic |
SLO |
41. |
Simon Greiderer |
AUT |
42. |
Mitja Meznar |
SLO |
43. |
Nicholas Alexander |
USA |
44. |
Davide Bresadola |
ITA |
45. |
Nejc Dezman |
SLO |
46. |
Matic Kramarsic |
SLO |
47. |
Bartłomiej Kłusek |
POL |
48. |
Ronan Lamy Chappuis |
FRA |
49. |
Phillip Aschenwald |
AUT |
50. |
Ernest Prislic |
SLO |
51. |
Dominik Maylaender |
GER |
52. |
Stefan Hayboeck |
AUT |
53. |
Andraz Pograjc |
SLO |
54. |
Elias Tollinger |
AUT |
55. |
Krzysztof Leja |
POL |
56. |
Mackenzie Boyd-Clowes |
CAN |
57. |
Felix Schoft |
GER |
58. |
Vincent Descombes Sevoie |
FRA |
59. |
Marinus Kraus |
GER |
60. |
Markus Eisenbichler |
GER |
61. |
Pius Paschke |
GER |
62. |
Aleksander Zniszczoł |
POL |
63. |
Klemens Murańka |
POL |
64. |
Stefan Hula |
POL |
65. |
Stephan Leyhe |
GER |
66. |
Cestmir Kozisek |
CZE |
67. |
Jan Ziobro |
POL |
68. |
Daniel Wenig |
GER |
69. |
Rok Justin |
SLO |
70. |
Krzysztof Biegun |
POL |
71. |
Jakub Janda |
CZE |
informacja własna