LPK w KRANJU – LISTA STARTOWA + KONKURS

LPK w KRANJU – LISTA STARTOWA + KONKURS

Janda Jakub S.Piwowar - LPK w KRANJU - LISTA STARTOWA + KONKURS

Przed nami drugi weekend z Letnim Pucharem Kontynentalnym – tym razem areną zmagań będzie skocznia Bauhenk w Kranju (Słowenia). W czołowej „10” klasyfikacji generalnej plasuje się obecnie aż czterech Polaków – Biegun, Ziobro, Hula i Murańka, zatem emocji z pewnością nie zabraknie. Ponownie zapraszamy do udziału w konkursie – wystarczy poprawnie wytypować podium jutrzejszych zawodów (zawody rozpoczynają się o godz. 10.30) pisząc komentarz pod tym artykułem, aby wygrać autograf polskiego skoczka kadry narodowej – Krzysztofa Miętusa.

 

Lista startowa przed jutrzejszym konkursem:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Jernej Damjan

SLO

2.

Miran Zupancic

SLO

3.

Tomaz Naglic

SLO

4.

Matjaz Pungertar

SLO

5.

Jaka Hvala

SLO

6.

Jurij Tepes

SLO

7.

Peter Prevc

SLO

8.

Robert Kranjec

SLO

9.

Peter Frenette

USA

10.

Alexandre Mabboux

FRA

11.

Akos Szilagyi

HUN

12.

Anders Johnson

USA

13.

Martin Cikl

CZE

14.

Eric Mitchell

CAN

15.

Gabriel Karlen

SUI

16.

Nicolas Mayer

FRA

17.

Konstantin Sokolenko

KAZ

18.

Matthew Rowley

CAN

19.

Killian Peier

SUI

20.

Patrick Streitler

AUT

21.

Pascal Kaelin

SUI

22.

Dusty Korek

CAN

23.

Christian Heim

GER

24.

Przemysław Kantyka

POL

25.

Matic Benedik

SLO

26.

Sabrizhan Muminov

KAZ

27.

Mikhail Maksimochkin

RUS

28.

Petr Chaadaev

RUS

29.

Roman Sergeevich Trofimov

RUS

30.

Diego Dellasega

ITA

31.

Christoph Stauder

AUT

32.

Borek Sedlak

CZE

33.

Markus Eggenhofer

AUT

34.

Nicholas Fairall

USA

35.

Volodymyr Veredyuk

UKR

36.

Pascal Egloff

SUI

37.

Roberto Dellasega

ITA

38.

Andriy Klymchuk

UKR

39.

Johannes Obermayr

AUT

40.

Anze Semenic

SLO

41.

Simon Greiderer

AUT

42.

Mitja Meznar

SLO

43.

Nicholas Alexander

USA

44.

Davide Bresadola

ITA

45.

Nejc Dezman

SLO

46.

Matic Kramarsic

SLO

47.

Bartłomiej Kłusek

POL

48.

Ronan Lamy Chappuis

FRA

49.

Phillip Aschenwald

AUT

50.

Ernest Prislic

SLO

51.

Dominik Maylaender

GER

52.

Stefan Hayboeck

AUT

53.

Andraz Pograjc

SLO

54.

Elias Tollinger

AUT

55.

Krzysztof Leja

POL

56.

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

57.

Felix Schoft

GER

58.

Vincent Descombes Sevoie

FRA

59.

Marinus Kraus

GER

60.

Markus Eisenbichler

GER

61.

Pius Paschke

GER

62.

Aleksander Zniszczoł

POL

63.

Klemens Murańka

POL

64.

Stefan Hula

POL

65.

Stephan Leyhe

GER

66.

Cestmir Kozisek

CZE

67.

Jan Ziobro

POL

68.

Daniel Wenig

GER

69.

Rok Justin

SLO

70.

Krzysztof Biegun

POL

71.

Jakub Janda

CZE

 

informacja własna

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz